Afdeling Zwemmen 35 (^NIEUWS dhr. Kuypers. En 20 kwam vlug het einde van een 2eer geslaagde dag. De voorzitter dankte in 2ijn slotwoord de aanwezigen voor hun belangstelling en sprak de hoop uit, dat in de toekomst meer van dit soort dagen zullen volgen. Het Bestuur. Het organiserende comité is bij het aanvaarden van zijn taak om een solistendag te organiseren wel even bang geweest. De vraag was namelijk: Hoe zullen de leden re ageren, wanneer hun medewerking voor deze dag wordt gevraagd Dit heeft echter onze verwachtin gen overtroffen. Het muziekfesti val heeft voor 100% aan zijn doel beantwoord. Immers, wij werden allen in de gelegenheid gesteld ons kunnen als liefhebber van mu ziek te demonstreren en wat nog belangrijker is, dat is de studie, welke daaraan voorafging. Dit muziekfestival is van on noemelijk grote waarde voor de W.F.-Harmonie in het algemeen geweest. Immers, door op deze manier als ensemble of individueel op te tre den, worden banden gesmeed, die bij het gezamenlijk musiceren tot uiting komen. Leden van onze Harmonie, laat dit de komende maanden blijken en laat voor de twijfelaars, die om de een of andere reden niet zijn opgetreden, dit muziekfestival een aansporing zijn om zich voor het mooiste wat er is, de muziek, die inspanning te getroosten een muziekliefhebber waardig. Tot slot een woord van dank aan allen, die ons hun mede werking hebben gegeven voor het welslagen van deze dag. Het Comité. Afdeling Hengelsport Feestelijke prijsuitreiking De jaarlijkse prijsuitreikingsbij eenkomst van de afdeling Hen gelsport vond dit jaar plaats op 29 april in de zaal „Marijke" te Schiedam. Vergezeld van hun da mes (echte vissers zijn altijd fijn onder geleide!) waren bestuur en leden om acht uur daar verzameld om er een prettige avond van te maken. De vice-voorzitter, de heer C. de Nijs, sprak een woord van wel kom, in 't bijzonder tot de heer Maassen-van den Brink, die als Hoofdbestuurslid acte de présence gaf. De mededeling, dat de heer C. Aben zich niet meer als voorzit ter van de afdeling Hengelsport herkiesbaar stelde was zoals spreker opmerkte geen prettig bericht. Men moest echter deze wens eerbiedigen en dit feit aan vaarden. „Wij hopen dat straks een nieuwe voorzitter met dezelfde energie en verenigingsliefde het bestuurswerk zal blijven voortzetten", zei de heer De Nijs. Op deze feestavond hebben eigen leden geheel belangeloos 1 het gezelschap met hun kennen en kunnen vermaakt. Onder deze amateurs bleken de twee zusters Van der Velden als accordeon- bespeelsters een goed figuur te slaan, waarmede niet gezegd wil worden, dat het optreden van de andere amateurs in hun branche niet voldeed. Genoemde zusters maken ernstig werk van hun hobby: zij studeren elke dag enige tijd, maar de be doeling is om amateurs te blijven. Kenmerkend voor de feestavon den van deze vereniging is de on gedwongen sfeer en de niet ver flauwende, vrolijke stemming. Con ferencier, declamatrice en de twee jonge mannen, die ook met ac- cordeonmuziek verstrooiing brach ten, hadden dan ook absoluut geen moeite om zoals de conferen cier het zong „van voren naar achter, van links naar rechts", blij vende vreugde in de zaal te ver wekken. De eerste 5 prijswinnaars bleken te zijn: de heren J. Hooft, le prijs; F. de Houting, 2e prijs; C. v. d. Slot, 3e prijs; H. v. d. Vel de, 4e prijs; en H. Degeling, 5e prijs. Gebrek aan plaatsruimte noodzaakt ons om het hierbij te laten. In een kort gesprek met de heer Aben handelende over zijn vertrek als voorzitter zei deze: „Nu ik gepensioneerd ben mis ik toch wel het onontbeerlijke, voortdurende contact met bestuur en leden. Dan is er nog de vaste wet van komen en gaan. Dit geldt voor iedereen. Als voorzitter heb ik een prettige tijd in deze ver eniging meegemaakt en ik zal er de beste herinneringen aan bewa ren. Ik hoop, dat de afdeling Hengelsport van onze Personeels vereniging zal blijven groeien en bloeien." Als het ergens gezellig is, is het niet verwonderlijk als het over grote gedeelte van de aanwezigen de toegestane tijd tot het sluitings uur volledig benut. Zo is het ook op deze feestelijke bijeenkomst ge weest, naar men ons verzekerde. Op het moment dat u dit artikel leest zijn onze waterpolospeel- sters en -spelers reeds 14 dagen aan het trainen in het Buitenbad Groenoord. De competitie is weer begonnen in het frisse buiten water. Onze dames zijn dit jaar inge deeld in de 1ste klasse A van de Z.R.O. tezamen met de vereni gingen O.D.Z. 3, P.C.G., R.Z.P.C. 2 en Spirit. Om deze verenigingen thuis te bezoeken, moeten zij rei zen maken naar Rotterdam, Go- rinchem en Hardinxveld. De heren komen uit in de 2e klas se A van de Z.R.O. en moeten het opnemen tegen Maas 2, P.C.G. 2, R.W.V. 2 en V.Z.C. 3. Een oefenwedstrijd van de dames tegen W.I.K. leverde een gelijk spel op, 3—3. In deze wedstrijd werden de nieuwe meisjes Marijke van Diggelen, Corry Maarschal- kerwaard en Joke den Held aan ons team toegevoegd om alsnog enige wedstrijdervaring te verkrij gen voordat de competitie begint. Wij vertrouwen, dat alle wed- strij dieden zich volledig zullen in spannen in de a.s. zomercompe titie, zodat een eervolle plaats op de ranglijst ingenomen zal worden.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1961 | | pagina 39