Jubilea 15 NIEUWS Ze zijn in de bloemen gezet! Dertien Jubilarissen vergezeld van hun dames, werden op 26 mei jl. in de cantine van het Hoofdkantoor ontvangen. Daar werden zij gehuldigd wegens het feit, dat zij allen een 25-jarig dienstverband achter de rug hadden. Voor deze feestelijke bijeenkomst was, evenals bij vorige, de gebruikelijke belangstelling uit ver schillende kringen van het bedrijf: hoofdchefs, be drijfsleiders, afdelingschefs, bazen en Onderne mingsraad. Ir. B. Wilton sprak de feestrede uit en stelde vast, dat de veranderde levensomstandigheden, die door industrialisatie zijn ontstaan en/of gestimuleerd, tot een minder zorgvol bestaan hebben geleid. Hij bracht de moderne financierings- en investerings methoden ter sprake en wees erop, dat, bij alles wat gedaan wordt, toch altijd eerst verdiend moet wor den om te kunnen uitgeven. Dit geldt voor perso nen en bedrijven. Naarmate de welvaart stijgt, blijkt, dat goede samenwerking tussen bedrijfsge- noten van steeds groter belang wordt. Spreker ein digde met in hartelijke bewoordingen zijn waarde ring uit te spreken voor alles wat de jubilerende bedrijfspartners - naar de mate van hun kunnen en ieder op zijn plaats - voor het bedrijf hebben verricht. „Wat ons bedrijf is geworden is mede aan u te danken." Daarna reikte de heer Wilton de gebruikelijke gra tificatie en het W.F.-diploma uit. Ook de aanwezige dames werden niet vergeten. Tot hen zei onze directeur dat het ogenschijnlijk Mevrouwvoor de bloemen eenvoudige werk, dat zij in hun gezin verrichten van zeer groot belang is. Niet alleen voor de eigen kleine gemeenschap, maar tevens voor de gang van zaken in het bedrijf. Hij dankte hen dan ook hartelijk voor de indirecte bijdrage en sprak de hoop uit, dat er voor hen en hun gezin nog vele en goede jaren in het verschiet liggen. Der gewoonte getrouw bleven jubilarissen en be langstellenden nog enige tijd napraten, terwijl onze werffotograaf intussen paar na paar en jubli- laris na jubilaris - in de door hem gewenste „vorm" - portretteerde. Na afloop vertrokken de jubilerenden per auto huiswaarts: vrijdag, zaterdag en zondag vrij om jaloers te worden.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1961 | | pagina 17