OFFICIËLE MEDEDELINGEN Uitreiking gouden W.F.-insignes Loonbetaling gedurende vakantietijd INHOUD Officiële mededelingen Uitreiking gouden W.F.-insignes omslag pag 2 Loonbetaling gedurende vakantietijd omslag pag. 2 Benoeming omslag pag. 2 Ondernemingsraad en Communicatie pag. 1 Van Oost naar Westpag. 3 Uit de Oude Doos (22) Hr. Ms. Flottieljevaartuig „Soemba" pag. 4 3 e Lustrum Personeelsvereniging-W .F. pag. 8 Tocht naar Schoonhovenpag. 11 KielleggingenP"g- 13 De Slag (gedicht) pag. 14 Koninklijke Onderscheiding pag. 14 JubileaP"g- 13 Bedrijfsschoolnieuws Hoe draait de Bedrijfsschool? (IV) pag. 16 Veiligheidscompetitie 200 dagen pag. 17 Vormingskamp Amerongett 1961 pag. 17 Excursies mei-juni 1961pag. 18 „Schroef en as" s.s. „Orsova" pag. 19 Ziekmelding pag. 19 Werkhervattingpag. 19 Altijd weer gokkenpag. 20 Verkeerstip A.N.W.Bpag. 20 Plezier na het werk (10)pag. 21 In Memoriampag. 22 Willy Wilton-fondspag. 22 Personaliapag. 22 De Kinderboot Thoraldo verklapt goochelgeheimen pag. 23 Een drilschool voor olifanten pag. 24 In Bokkedorppag. 26 Vereniging W.F. Afdeling Dameskoorpag. 27 Afdeling Harmoniepag. 27 Afdeling O. en Apag. 27 Afdeling Zwemmenpag. 27 Afdeling Voetbalpag. 27 Dankbetuigingenpag. 28 Jubilarissen van de maand omslag pag. 5 REDACTIE-COMMISSIE: voorzitter: C. Keyzer I L. Giphart leden: J. Koppe B. Blommers Redactie-adres: Afdeling Sociale Zaken KOPIE VOLGEND NUMMER: De kopie voor het julinummer dient vóór 10 juli in het bezit van de redactie-com missie te zijn. Het overnemen van artikelen, foto's of gegevens uit dit personeelsorgaan is niet toegestaan, tenzij met duidelijke bronver melding. FOTO VAN DE MAAND Dit is niet de Maasboulevard, maar toch (zie artikel op pagina 3) In de Rivièra-hal te Rotterdam zal op zaterdag 1 juli de uitreiking van het gouden W.F.-speldje (eventueel versierd met robijn of briljant) plaats vinden en wel aan onze in dienst zijnde werknemers, die op die da tum een 25-, 40- of 50-jarig dienstverband achter de rug hebben. Meer dan 800 gegadigden zullen daar toe, grotendeels met hun dames, in twee groepen worden ontvangen. De uitreiking van het insigne aan oud-werknemers zal tijdens een reeds geplande boot-bustocht op 5 en 6 juli gebeuren. In het julinummer van het W.F.-Nieuws zal aan deze gebeurtenissen verder aandacht geschonken worden. Op de vrijdagen, vallende in de maanden juli en augustus zullen de lonen van hen, die op die dagen met vakantie zijn of die snipperen, ter uitbetaling aan wezig zijn in het betaalhuisje aan de Vlaardinger- dijk te Schiedam en wel van 15.00 - 17.00 uur, on geacht of men normaal werkzaam is te Schiedam, Delfshaven of Fijenoord. Wil men het loon op de werf Rotterdam (West- kousdijk) of op ons bedrijf Fijenoord (Feijenoord- dijk) in ontvangst nemen, dan dient men dit uiter lijk de dag vóór de betaling (donderdag), vóór 10.00 uur, ter kennis te brengen van de betaalmeester (stadstelefoon 69200, toestel 3096 of huistelefoon eveneens toestel 3096). Ook op deze beide plaatsen vindt dan de betaling plaats op vrijdag tussen 15.00 en 17.00 uur. Op de vrijdagen, niet vallende in de maanden juli en augustus, bevinden zich de loonzakjes van hen, die met vakantie zijn of die snipperen, op de normale betaalkassen. Aan verzoeken tot het opzenden van loon van vakantiegangers per postwissel enz. kan niet worden voldaan. Evenmin aan verzoeken om een dergelijk loon bij dat van een collega te voegen, zoals bij afwezigheid door ziekte wèl geschiedt. Wil men voor een ander het loon in ontvangst nemen, denk dan bijtijds aan de bekende volmacht. Q Met ingang van 1 juli 1961 is de heer J. Soudijn benoemd tot Chef Gereedschap-Tekenkamer Machine fabrieken.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1961 | | pagina 2