Dankbetuigingen (^NIEUWS 28 Gefeliciteerd de spelkwaliteit sterk uiteen liep: van verrassend goed tot slecht spel. Het kantoorelftal is wat haar spel betreft achteruitgegaan. Het ijzerwerkersteam uit Rotter dam bereikte de finale niet: een tegenvaller voor velen. Het win nende elftal uit de competitie I960 - Timmerlieden - heeft zich teruggetrokken. Oorzaak: te ge ringe belangstelling bij de spe lers. Ook van de zijde van het publiek is minder belangstelling geconstateerd. Tijdens de wed strijden kwamen geen noemens waardige blessures voor. Het over het algemeen „rustige" spel kan van dit heuglijk feit de oorzaak zijn of de Veiligheidspropa- ganda. Na de overwinning van het Ma chinefabriekelftal heeft Ir. J. E. Woltjer de spelers toegesproken en de grote wisselbeker aan de aanvoerder van het winnende team overhandigd. De heer Woltjer zei o.m.: „Vanavond heb ik bizonder genoten. In het begin van deze competitie heb ik mij - na een bezoek - wel eens afgevraagd, welke belangstelling er groter zou zijn: die voor de voetbal of die voor de T.V. Naarmate ech ter het einde van de competitie naderde, nam de publieke belang stelling toch toe". Ir. Woltjer bracht een compli ment aan de verliezers. De Bedrijfsschoolploeg had zich dap per geweerd en het zou echt te veel gevergd zijn om nu nog te verlangen, dat zij van deze tegen standers zouden winnen. „Het Machinefabriek-elftal heeft op prettige wijze gewonnen en hier blijkt wel weer, dat tenslotte ervaring zegeviert. Het is boven dien kenmerkend, dat deze ploeg - een elftal uit de afdeling Repara tie (de ruggegraat van ons be drijf) - het spel heeft gewonnen. Tot de verliezers wil ik zeggen, dat mét de jaren ook de ervaring komt, mits men blijft doorgaan". Tot de scheidsrechters en het wedstrijd-comité sprak de heer Woltjer een hartelijk dankwoord voor hun bijdragen tot het goede verloop van de wedstrijden. Hiermede betuig ik, mede namens mijn kinderen, mijn op rechte dank aan directie, bazen en collega's voor de belang stelling en het medeleven, betoond bij het plotseling over lijden en bij de teraardebestelling van onze lieve man en zorgzame vader. Mevr. C. W. FEELDERS-BOL MAN. Ondergetekende betuigt langs deze weg haar dank aan direc tie, bazen en collega's voor de vele blijken van belangstelling en het medeleven bij het plotseling overlijden van haar echtgenoot. Mevr. S. JANSEN-KOOIJMAN. Hiermede betuig ik mijn oprechte dank aan directie, be drijfsleiding, bazen, allen van de revisie-afdeling en verdere vrienden voor de enorme belangstelling betoond tijdens de ziekte en het overlijden van mijn dierbare man. Mevrouw D. A. E. TIETSHOF-NIJHUIS. Ondergetekende betuigt, mede namens vrouw en kinderen, zijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen, voorlieden en leden van „De Vlamboog", voor de cadeaus en de bloemen, die hij ter gelegenheid van zijn 25-jarig jubileum mocht ontvangen. P. CAPELLO. Ondergetekende betuigt, mede namens zijn echtgenote, zijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen, collega's en leden van „De Krukas", voor de blijken van belangstelling en de cadeaus onder couvert, welke hij bij zijn 25-jarig jubileum mocht ontvangen. G. G. DONKER. Allen, die mijn 25-jarig jubileum tot een feestelijke gebeur tenis hebben gemaakt, mede namens mijn vrouw en kinderen, heel hartelijk dank. J. EIJKENBOOM. Hiermede betuig ik mijn hartelijke dank, ook namens mijn vrouw en kinderen, aan directie, bazen en collega's voor de bloemen en de cadeaus, welke ik ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum mocht ontvangen. S. FONCKE. Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw, zijn har telijke dank aan directie, chefs, collega's en personeel Koperslagerij voor de belangstelling en de cadeaus, welke hij mocht ontvangen ter gelegenheid van zijn 25-jarig jubileum. J. VAN GRONDELLE. Voor de vele blijken van belangstelling en de mooie ge schenken, welke ondergetekende mocht ontvangen ter gele genheid van zijn 25-jarig jubileum, betuigt hij, mede namens zijn echtgenote, zijn hartelijke dank aan directie, chefs en collega's E. DE GROOT. Ondergetekende betuigt, mede namens vrouw en kinderen, zijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen en collega s die door woord, bloemen en cadeaus blijken van belang stelling hebben gegeven bij zijn 25-jarig jubileum. D. HOOGENDIJK. Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw, zijn op rechte dank aan directie, chefs, bazen, collega's-kantoorper soneel van Werf Rotterdam, „De Vlamboog" en de Bazen- vereniging voor de prachtige cadeaus, de bloemen en de vele blijken van belangstelling, welke hij heeft ondervonden bij zijn 25-jarig jubileum. H. J. DE KNOOP. Hiermede betuigt ondergetekende, mede namens vrouw en dochter, zijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen en collega's voor de schitterende ontvangst ten kantore en de prachtige cadeaus en de bloemen ter gelegenheid van zijn 25-jarig jubileum. H. Rl IZENAAR. Hiermede betuig ik, mede namens vrouw en kinderen, mijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen, collega's en de leden van „De Vlamboog", voor de blijken van belangstel ling en de cadeaus onder couvert ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum. P. H. ZAAL. Hiermede betuigt ondergetekende, mede namens vrouw en kinderen, zijn hartelijke dank aan chefs, bazen, onderbazen, voorlieden en collega's van de afdeling Electrische Lassers, voor de mooie cadeaus en de goede wensen bij zijn afscheid wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. W. J. BAL. Mede namens vrouw en kinderen betuig ik mijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen, voorlieden en collega's van afdeling Kokers N.B. voor de mooie cadeaus en de vele blijken van belangstelling bij mijn vertrek wegens het be reiken van de 65-jarige leeftijd. H. VAN GEENEN. Hiermede betuig ik mijn hartelijke dank aan bazen, onder bazen, voorlieden, buitenbankwerkers en collega's, voor de prachtige cadeaus en de belangstelling bij mijn vertrek wegens het bereiken van de 65-jarige leeftijd. J. POLDERMAN.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1961 | | pagina 30