Afdeling 0. en A. Afdeling zwemmen 23 (JJ|)NIEUWS Kleurendia's - „Portretfotografie" 26-5-62 - Rondzendcollectie Een door de Bond van Nederl. Amateurfotografen Ver. ter be schikking gestelde rondzendcollec tie van zwart-wit foto's zal wor den besproken. 9-4-62 - Wedstrijdavond Zwart-wit foto's, onderwerp „Avond". 25-4-62 - (woensdag) Als gast-spreekster treedt op Mej. Bruinier, die een nieuwe collectie van door haar gemaakte dia's zal vertonen en bespreken. 7-5-62 - Werkavond Het vergroten van enkele negatie ven van de „Stilleven"-opnamen, die door de leden zelf op 29-1-62 zijn gemaakt. 21-5-62 4-6-62 - Wedstrijdavond Zwart-wit foto's en kleurendia's van de Puzzeltocht. 18-6-62 - Jaarvergadering Tevens bekendmaking van de best- geslaagde dia('s) en zwart-wit foto('s) van het afgelopen seizoen. Contributie: Deze bedraagt 1,25 per maand. Wat brengt oktober de leden van O. en A? Wij hadden het voorrecht om Mr. Drs. Regout bereid te vinden om voor onze afdeling een reisverslag te geven d.m.v. de kleuren- en ge luidsfilm: Droomwereld achter de horizon." Vele leden van O. en A. kennen deze, schijnbaar nooit rustende reiziger, al van vroegere ontmoe tingen en hebben hem in stilte wel eens benijd om al het schoons, dat hij in verre streken heeft gezien. Nu dat alles ons echter „levens echt" wordt voorgezet, kunnen ook wij genieten. Leest wat deze we reldreiziger zelf zegt: „Voor ons ligt in blanke schoonheid de hoogste bergketen der aarde (Hi malaya, Red.) en wij wijzen elkaar de sneeuwtoppen van de Anapura, de Gauri Zankar en de ma jestueuze Mount Everest. De hoofd stad Katmandude afgezant van de Dalai Lama, te midden van de hier levende Tibetanen tem pels en vreemde zangen dit al les geeft ons verblijf in Nepal de exotische sfeer van een wonder avontuur". Dan over zijn reis naar „het dode hart van Australië": „De wondere dierenwereld van dit oude conti nent brengt steeds verrassingen. Wekenlang trekken wij voort, van horizon tot horizon, naar het cen trale gebied". Ook bezocht de heer Regout het eiland Tahiti. Wie deze „droom reis" wil meemaken verzuime niet de O. en A.-avonden te bezoeken. Het zal u goed doen om in de herfstmaanden „er uit" te zijn, ook al is het dan via de film. Ook zij, die nog geen lid zijn van O. en A„ kunnen deze „Droom reis" (mét alle andere seizoen avonden) meemaken. Geeft u op als lid en u doet mee! Het Bestuur Tweekamp W.F.Dockyard Zaterdagmiddag, 26 augustus, werd in het zwembad Heyplaat weer de jaarlijkse tweekamp gehouden. Zoals altijd was het bekende mooie weer aanwezig, zodat iedereen met een opgewekt gezicht het bootje opstapte, dat ons naar de Heyplaat zou brengen. Traditiegetrouw sprak de heer Garnaat de wedstrijdleden eerst nog toe en drukte hun op het hart vooral hun beste beentje voor te zetten, zodat er nieuwe club records en persoonlijke records ge maakt zouden worden. Evenals vorig jaar waren er ook weer kinderwedstrijden, waarbij aardige tijden werden gemaakt, welke wat beloven voor de toe komst. De volgende kinderen wonnen een prijs: Nelly Knegt, Bert Rijn berg, Joke Roosloot, Jan Dekker, Loes de Wit, Jacques Schilte, Ria Visser en Gilles Pappers. De tweekamp werd weer een dikke overwinning voor W.F. Zowel de dames als de heren sleepten de wisselprijs in de wacht. Bij de he ren was het net op 't nippertje, zodat iedereen in spanning zat. Onze dames verloren geen enkel nummer en bezetten steeds de 1ste en 2de plaats. Behalve bij het nummer 25 m schoolslag estafette heren, dat ver loren werd doordat verschillen de schoolslagzwemmers niet aan wezig waren, leverden de overige estafettes overwinningen op, zodat we beladen met prijzen huis waarts keerden. De heer en mevrouw Driessen wilden niet voor elkaar onder doen en wonnen allebei de 50 m schoolslag. De polowedstrijden vormden het slot van het programma. Zowel voor de dames als de heren van W.F. was het een moeilijke opgave, daar Dockyard in de K.N.Z.B. speelt en wij nog steeds in de Z.R.O.-kringcompetitie. Onze heren verloren in een span nende wedstrijd met 1 - 3. Het éne tegendoelpunt werd gescoord door M. Geeratz, wat voor de sup porters op de kant aanleiding was tot luide aanmoedigingen. Maar het hielp niet, meer konden onze heren helaas niet opbrengen. De dames echter wonnen voor het eerst van de Dockyard-dames met 3—2. Twee doelpunten waren voor re kening van een nog niet zo gerou tineerde speelster, Corrie Maar- schalkerwaard, zodat ze wat be looft voor volgende wedstrijden. Het andere doelpunt kwam van Marian den Held. Bij de prijs uitreiking straalde het gezicht van onze aanvoerster Wina Knol, om dat ze nu voor het eerst (hopelijk niet voor het laatst) een eerste prijs in ontvangst mocht nemen voor het dames-team. Het was een prettig slot van deze sportieve zwemmiddag en wij zien met genoegen uit naar het volgen de jaar. De uitslagen waren: 50 m Rugslag dames 1. M. de Wit 40.3 W.F. 2. J. den Held 41.8 W.F. 50 m Schoolslag dames 1. R. Driessen-Touw 43.4 W.F. 2. J. Knol 43.4 W.F. 50 m Vrije Slag dames 1. M. den Held 33.4 W.F. 2. J. den Held 33-9 W.F. 4 x 25 m Schoolslag est. dames 1. W.F. 1.19.6 2. Dockyard 1.22.7 4 x 25 m Wisselslag est. dames 1. W.F. 1.13.2 2. Dockyard 1.16. 5 x 50 m Vrije Slag est. dames 1. W.F. 3.01.4

Wilton Fijenoord Nieuws | 1961 | | pagina 25