- 3 (^NIEUWS jubilarissen hun taak bij W.F. gingen aan vaarden. Tenslotte dankte de heer Wilton hen voor alles wat zij in het belang van het bedrijf hadden gedaan en hij sprak de hoop uit, dat zij nog vele jaren in goede gezondheid hun arbeid mogen verrichten. Tot de aanwezige dames zei onze directeur, dat het van positief belang voor een bedrijf is hoe de instelling van de vrouw des huizes is. In hartelijke, welgemeende bewoordingen dankte de heer Wilton de dames voor hun wezenlijke bijdrage in deze zin. Inmiddels was de heer Sabel gearriveerd en hij sprak in zijn kwaliteit van loco-burgemeester het gezelschap toe. „Het is vandaag voor u allen een grote dag. U kunt terugzien op een lange werkpe riode bij uw bedrijf. Twee uwer zijn reeds 40 jaar hier werkzaam en ons past een woord van grote waardering. Het is voor een be drijf van groot belang als het kan beschikken over een kern van trouwe medewerkers." Zich speciaal tot de heren Van Gog en Termijn richtende vervolgde de heer Sabel: „Ook op een breder vlak liggen uw ver diensten. Buiten uw bedrijf hebt u steun wil len verlenen op maatschappelijk terrein. De erkenning van al uw verdiensten vindt nu zijn bekroning in het feit dat door H.M. de Koningin aan u beiden de Eremedaille in zil ver, verbonden aan de Orde van Oranje-Nas- sau is verleend. Ik hoop dat deze onderschei ding de vreugde over uw dienstjubileum nog zal vergroten en dat u deze medaille nog vele jaren zult mogen dragen". Ir. Wilton, die mede namens zijn collega's- directeuren aan de twee gedecoreerden de draagmedaille overhandigde, zeide o.m.: „Wij zijn bij W.F. bijzonder trots erop als aan leden van ons personeel deze eervolle onderscheiding wordt verleend". Er was voor deze bijeenkomst veel belang stelling van bedrijfszijde, niettegenstaande de vakantieperiode nog niet geheel achter de rug is.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1961 | | pagina 5