VERENIGING Afdeling Biljarten Afdeling Bridge Afdeling Fotografie 23 (JJj|)NIEUWS Het Hoofdbestuur van de Vereniging Wilton-Fijenoord wenst alle leden prettige Kerstdagen en veel geluk en voorspoed in 1962. Negentienhonderd één en zestig is bijna ten einde en - zoals gebruike lijk is - even een terugblik op het wel en wee, dat onze vereniging in dit jaar heeft ondervonden. Wederom is een lid ons door de dood ontvallen. Allereerst voor de nabestaanden, maar ook voor onze vereniging, is dit een groot verlies. Over de prestaties van onze leden mogen we niet ontevreden zijn, want in de gehouden tweekampen - en dat waren er heel wat - en ook in de nederlaagtoernooien, hebben wij geen slecht figuur geslagen. Éénmaal zelfs zijn wij als eerste geëindigd in een enorme neder laag-serie van de vereniging „EVA" te Rotterdam, mede door de voortreffelijke prestatie van ons oudste lid. Was dit een geweldig succes, tegen onze vrienden van de N.D.S.M. moesten wij de eer aan de gasten laten, hoewel het verschil minimaal was. Ook het gehouden nederlaagtoer- nooi tegen zeven bedrijfsvereni gingen is bijzonder geslaagd, wat wel tot uiting kwam op de ge zellige avond van de prijsuitrei king. De andere tweekampen brachten, naast wisselende succes sen, steeds weer prettige en spor tieve ontmoetingen. De onderlinge competitie nadert snel haar einde en de nieuwe clubkampioen zal weldra bekend zijn. Al met al een goedbesteed verenigingsjaar. We wensen directie, hoofdbe stuur, zusterverenigingen en leden in alle opzichten een zeer voor spoedig ,,Wilton-Fijenoord"-jaar toe. In het algemeen beleefde de af deling Bridge, zoals gewoonlijk, een gezellig bridgejaar. Het aantal leden bleef ongeveer gelijk, ondanks de steeds toe nemende concurrentie van tele visie en sportevenementen. In het eerste halfjaar was de vie ring van het 3e lustrum een punt van bijzondere aandacht. Dit resul teerde in een daverende feest avond, welke op uitstekende wijze door een daartoe ingestelde com missie was georganiseerd. In het 2e halfjaar beleefden wij een hoogtepunt met de wedstrijd tegen de bridgeclub Gusto", welke door ons met gering ver schil gewonnen werd. De heren v. Loon en Maassen v. d. Brink jr. legden wederom beslag op de wisselbeker en het ziet er naar uit, dat deze binnen afzienbare tijd definitief in hun bezit komt. Er kunnen in onze afdeling nog enkele spelers opgenomen worden, en we doen hiermede een beroep op degenen, die wel behoorlijk kunnen bridgen, maar nog niet bij een bridgeclub zijn aangesloten. Aanmelding kan geschieden iedere woensdagavond 8.00 uur in het Clubgebouw. Kom eens kennis ma ken; het verplicht u tot niets. Wij besluiten met het aanbieden van onze beste wensen voor het jaar 1962 aan directie, hoofdbe stuur en leden. Het Bestuur Afdeling Dameszang Het bijna afgelopen jaar is voor ons koor een rustig jaar geweest. De jaarlijks terugkerende uit gaansdag werd op 16 mei gehou den. We trokken naar het Sana torium Zonnegloren te Soest en boden de patiënten aldaar een con cert aan. Op 21 juni werd in samenwerking met het Mannenkoor-W. F. en de Harmonie-W.F. een concert ge geven in de Sint Laurenskerk te Rotterdam, uitgaande van de ver eniging Expogé. Daarna werd op 7 oktober de jaar lijkse reünie van bedrijfskoren ge houden bij Van Nelle te Rotter dam. Vanwege het grote succes werd ons verzocht op 14 oktober de tweede reünie-avond nogmaals op te luisteren, waar wij natuurlijk van ganser harte mee instemden. Wij maken van deze gelegenheid gebruik om directie, hoofdbestuur, bestuur en leden van zustervereni gingen, dirigent en onze leden met hun verwanten prettige Kerstda gen en een gezegend en voorspoe dig 1962 toe te wensen. Het Bestuur Het afgelopen jaar is voor de af deling Fotografie van veel beteke nis geweest. Het is nl. gebleken dat er bij de werknemers van ons bedrijf voldoende belangstelling is voor de amateur-fotografie; het aantal leden is gestegen tot 72. Ons doel - het bevorderen van de amateurfotografie in het algemeen, - is gedurende het laatste jaar nog meer tot uiting gekomen, in door ons georganiseerde wedstrijden, werk- en voorlichtingsavonden. Als gastsprekers hebben wij o.a. mogen ontvangen: mej. Eystens en

Wilton Fijenoord Nieuws | 1961 | | pagina 25