Twee nieuwe directie-leden benoemd In de Buitengewone Algemene Vergadering van Aandeelhouders van 5 december 1961 zijn met ingang van 1 januari 1962 benoemd tot Leden der Directie onzer Vennootschap de heer ir A. Meijer en de heer ir O. J. van der Vorm (ifö) NIEUWS Marine vervuld en is toen met een speciale opdracht geplaatst bij T.N.O. (Toegepast Natuurwetenschap pelijk Onderzoek) te Delft. In 1953 is hij bij Prof. Biezeno afgestudeerd (sub-afdeling Toegepaste Me chanica) Na het behalen van het einddiploma Technische Hoge school is de heer Meijer nog enkele jaren bij T.N.O. werkzaam gebleven. Met ingang van 1 januari 1955 is hij bij onze onder neming in dienst getreden en als ingenieur te werk gesteld op de afdeling Dieselmotoren. Enkele jaren geleden werd hij benoemd tot plaatsvervangend hoofd van de Afdeling Werktuigbouw en met ingang van 1 januari I960 werd aan hem algemene procuratie verleend. Ir A. Meijer De heer Meijer is geboren te Rotterdam op 13 mei 1928 en heeft, na de le Gem. H.B.S.-B te Den Haag te hebben doorlopen, gestudeerd aan de Technische Hogeschool, Afdeling Werktuigbouwkunde, te Delft. Tijdens zijn studie heeft de heer Meijer in 1952 en 1953 zijn militaire dienstplicht bij de Koninklijke Zowel de grootvader als de vader van de heer Meijer zijn als ingenieur aan onze bedrijven verbonden ge weest. Zijn vader, die kort vóór het uitbreken van de laatste wereldoorlog met een opdracht naar Amerika was vertrokken, kon niet tijdig naar Nederland terug keren. In 1941 is hij aan boord van een in een Amerikaanse haven liggend schip verongelukt. Ir O. J. van der Vorm De heer Van der Vorm is geboren te Rotterdam op 8 september 1924 en heeft na het Rotterdamsch Lyceum (H.B.S.-B) te Rotterdam te hebben door lopen gestudeerd aan de Technische Hogeschool (afdeling Scheepsbouwkunde) te Delft. Door de oorlogsomstandigheden moest hij deze studie onder breken. Na het behalen van het einddiploma in 1952 is de heer Van der Vorm gedurende een jaar in dienst geweest bij de scheepswerf Swan, Hunter Wigham Richardson Limited in Newcastle upon Tyne (Walls- end), alwaar hij in verschillende afdelingen tewerk gesteld is geweest. Daarna heeft hij nog enige tijd in Amerika vertoefd om verdere praktische ervaring op te doen. Op 15 maart 1953 is de heer Van der Vorm bij onze onderneming in dienst getreden en als assistent bedrijfsleider geplaatst in de afdeling Reparatie (bui tendienst), waar hij met de werkzaamheden in de sub-afdelingen kennis heeft gemaakt. Enkele jaren geleden werd hij benoemd tot plaats vervangend hoofd van de Afdeling Reparatie en met ingang van 1 januari I960 werd aan hem algemene procuratie verleend. De laatste jaren heeft de heer Van der Vorm zich speciaal bezig gehouden met de acquisitie en met de financiële zaken op deze afdeling.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1961 | | pagina 4