De Ondernemingsraad De nieuwe sectie voor de verlenging van dok 5 is gereed en verlaat hier bet bouwdok. De verlenging en modernisering van dok 5 is in een vergevorderd stadium. Wij hopen in het volgend nummer een uitgebreid verslag hierover te brengen. (^NIEUWS 8 Evenals in vorige jaren heeft de Ondernemingsraad ook in 1962 in een driedaagse bijeenkomst een aan tal interessante inleidingen aangehoord en hierover in gespreksvorm gediscussieerd. Als plaats van sa menkomst viel ditmaal de keuze op Zandvoort in Pension „Sonnewende". Nadat op 11 april ir B. Wilton het openingswoord had gesproken, behandelde de heer C. J. A. van Daa- len het Jaarverslag 1961. Onze bedrijfsarts, de heer D. H. F. Wolters, hield een inleiding over „Bedrijfs geneeskundige Dienst' en mej. J. J. M. Erasmus be sprak het onderwerp „Bedrijfsmaatschappelijk werk". Onder leiding van Dr. A. van Biemen vervolgde men op 12 april met een discussie over „Overleg en samenwerking in het bedrijf". Daar ook de bedrijfs leiding was vertegenwoordigd, kon het betreffende onderwerp vanuit twee gezichtshoeken worden be naderd, hetgeen stimulerend op de discussie werkte. De heer Van Biemen gaf op de derde dag een sa menvatting van hetgeen de vorige dag was besproken. Daarin verwerkte hij zijn conclusies. In de sluitingstoespraak van de voorzitter en van de secretaris van de O.R. is er o.m. op gewezen, dat - mede door de samenstelling van deze bijeenkomst - gesproken mag worden van een bijzonder geslaagd geheel. Zodra de verslagen zijn uitgewerkt hopen wij over een en ander uitvoeriger bericht te kunnen geven.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1962 | | pagina 10