(J|) NIEUWS 10 „In deze maand was het 42 jaar geleden, dat ik bij Wilton in dienst trad. Heel veel stormen zijn over ons hoofd gegaan, maar gelukkig zijn wij - met uw hulp in staat geweest, deze met succes te trotseren. Ik zeg u daarom hartelijk dank voor al hetgeen u voor mij bent geweest en ik zal altijd met genoegen terugdenken aan de bij W.F. afge legde weg. Uw steun, vriendschap, medewerking en medeleven hebben mij steeds geholpen bij de te volgen gedragslijn. Vervolgens dankte de heer Muilwijk voor het blij vend afscheidsgeschenk en hij hoopte daarvan nog lang een dankbaar gebruik te mogen maken. Met de wens, dat de heersende teamgeest en het saamhorigheidsgevoel ten bate van het bedrijf zal blijven voortbestaan, eindigde spreker. Direct na het personeelsafscheid stond een lange rij bezoekers gereed om eveneens de scheidende functio naris een afscheidshanddruk te geven. Onder hen wa ren vertegenwoordigers, die speciaal uit het buiten land waren gekomen. Toespraak van ir J. C. Zantvoort. Als tolk van het grote gezelschap uit de zaken wereld trad ir J. C. Zantvoort naar het spreekge stoelte en sprak de heer en mevrouw Muilwijk toe. Hij wees er op, dat hij op 17 juni I960 de nu ver trekkende ook had toegesproken ter gelegenheid van diens 40-jarig jubileum en prees zich gelukkig - nu het officiële afscheid onvermijdelijk is aange broken - enige woorden te mogen spreken. Hij wil de het echter kort maken, want velen stonden te wachten om persoonlijk afscheid te nemen. Hij besloot zijn rede met het aanbieden van een blij vend aandenken geschikt voor het huis in Zwit serland. De keuze was nl. gevallen op een ameuble ment en met de velen, die hadden bijgedragen aan dit geschenk, hoopte de heer Zantvoort, dat de heer en mevrouw Muilwijk er nog vele jaren gebruik van mogen maken. Uit het antwoord van de heer Muilwijk: „Ik neem deze gelegenheid te baat om u allen har telijk dank te zeggen voor uw gewaardeerde steun en medewerking gedurende mijn loopbaan bij W.F. Het was niet altijd even gemakkelijk; wij hebben zelfs zeer moeilijke jaren achter de rug, maar daar mee wil niet gezegd zijn, dat het tegenwoordig zo van een leien dakje gaat. De leiderstaak wordt steeds moeilijker en gecompliceerder. Met het ont wikkelen van nieuwe technische productieproces sen, waarbij veel ondernemingen steeds groter wor-

Wilton Fijenoord Nieuws | 1962 | | pagina 12