Wie weet waar Es beek ligt? Voor de tweede maal kampioen 13 (^NIEUWS Handbal-elf lal Bedrijfsschool spel behalen en daardoor werd de Technische School voor de tweede maal kampioen. Proficiat! Wij volgden met een welverdiende tweede plaats. Aanvoerder Ferry van den Dood, 3de leerjaar Bankwerkers. Het eerste voetbalelftal van de Bedrijfsschool heeft in het Paastoernooi de finale weten te bereiken in de poule, waarin ook deelnamen de Bedrijfsschool van Gusto, R.K.-U.L.O., de Rijks H.B.S. en de Prinses Irene U.L.O. De finale werd gespeeld op Koninginnedag op het terrein van Hermes-D.V.S. en ging tussen de Rijks H.B.S. en W.F. Na een enerverende wedstrijd was de strijd nog dubbel blank, hetgeen betekende: Penalties! De Rijks H.B.S. begon met penaltyschieten. Door elke partij moesten er 5 genomen worden. De De kop van dit artikel doet u misschien denken aan een prijsvraag. Dat is het echter niet. Esbeek is een dorpje in de provincie Noord-Bra bant, ongeveer 13 km ten zuiden van Tilburg gelegen. „Wat heeft dit nu met W.F. te maken?" vraagt u zich af. Wij willen het u gaarne uitleggen. In de directe nabijheid van dit rustige Brabantse dorpje ligt - midden tussen het bouw- en grasland - een prachtig stukje ongerepte natuur. Vanuit het dorp bereikt men het via een smalle straatweg en een zandpad. Neen, men kan er niet urenlang in ronddwalen. Zó groot is het niet. Wel zou men er urenlang willen verblijven, genietende van de stilte, die er altijd is. Alleen vele vogels zingen er het hoogste lied, alsof 2ij de „Ollaanders willen vertellen, hoe schoon hun woonplaats is. Een donkere bosrand begrenst op een kilometer afstand een gedeelte van de wes telijke horizon. Aan de oostkant het wijde land- H.B.S. produceerde op deze wijze 4 doelpunten. Dit betekende dat wij alle 5 penalties moesten be nutten. Wat een opgave! Wat een zenuwen! En het lukte! Ja, ze gingen alle vijf achter de dappere doelman van de R.H.B.S. Gevolg: ons 1ste elftal wederom kampioen! Domie de Roo, 3de j. Plaatwerker. Op woensdag 25 april 1962 organiseerde de voet balvereniging „Hermes-D.V.S." het Paastoernooi voor lagere elftallen. Het 3e elftal van de Bedrijfsschool vertrok om 9 uur naar het Hermesterrein. Om 10 uur werd de eerste wedstrijd gespeeld te gen de Prinses Irene-school. Deze wedstrijd werd door ons met 4-0 gewonnen. Om 12.30 uur speelde het 3e elftal tegen de Tech nische School. Deze wedstrijd werd gewonnen met 1 - 0. Om 1.30 uur werd de laatste wedstrijd gespeeld voor de poule n.l.: W.F. 3 tegen de „Willem de Zwijger U.L.O.". Doordat W.F. - 3 deze wedstrijd ook met 1 - 0 won, kwamen wij in de finalepoule. Om 2.30 uur won W.F. - 3 tegen de „Willem de Zwijger U.L.O." met 3 - 0 en de laatste wedstrijd tegen de „Prinses Irene U.L.O." werd een gelijk spel 0 - 0. Doordat W.F.-3 een beter doelgemiddelde had, werd zij kampioen. De beker werd op Koninginne- dag uitgereikt door de burgemeester van Schiedam. C. v. Pelt, Voorbereidend Leerjaar. schap met - in de verte - de karakteristieke toren van Hilvarenbeek. Enkele boerderijen staan ver spreid in de wijdheid van het land. Daar woont en werkt de nijvere Brabantse landman, bekend om zijn gastvrijheid. Op dit romantische plekje wil W\F. een kampeer gelegenheid scheppen, ten behoeve van onze Be-

Wilton Fijenoord Nieuws | 1962 | | pagina 15