15 JUBILARISSEN GEHULDIGD NIEUWS 12 worden voorzien, zal het ziekenbezoek wederom op normale wijze worden uitgevoerd. Ondanks de betreffende mededeling op de publica tie-borden, komt het nog herhaaldelijk voor dat aan vragen voor het Willy Wilton-Fonds niet tijdens de spreekuren van de maatschappelijk werksters worden ingediend. Wij willen u er nogmaals op attent ma ken, dat deze aanvragen uitsluitend op de navolgen de spreekuren in behandeling worden genomen: maandags en donderdags in Dokkantoor Oost door mej. Erasmus van 12.15 uur - 12.45 uur; dinsdags en vrijdags in Dokkantoor West door mej. Völker van 12.15 - 12.45 uur. Dringende afspraken kunnen worden gemaakt tus sen 8.00-8.30 uur 's morgens, tel. 3075. Aanvragen bij de loketten van de afd. Personeelsad ministratie kunnen niet meer in behandeling worden genomen. Of het nu de klinker, de voorman, de be ambte, de boorder, de stellingmaker enz. be trof, steeds werd in het persoonlijke woord, dat ir O. J. van der Vorm op 29 september :ot elk van de 15 jubilarissen richtte, de mens met zijn rijk gevarieerde en ook voor de onderneming belangrijke karaktereigen schappen op de voorgrond gesteld. Het werd dan ook weer een gesproken ro man, bestaande uit 15 korte maar veelzeg gende hoofdstukken met verschillende in houd. En steeds klonk in iedere toespraak de waar dering, die de leiding van een bedrijf heeft zoor medewerkers, die hun taken naar beste weten en kunnen vervullen en daarenboven zich - zoals enkelen in de groep - nog op andere terreinen nuttig maken. In zijn vooraf uitgesproken huldigingsrede legde ons directielid er de nadruk op dat een langdurig dienstverband gezien moet wor den als een belangrijk stuk in het leven van de werknemer: belangrijk voor hem zelf en voor het bedrijf. „Bij de uitvoering van zijn taak speelt de juiste persoonlijke instelling een grote en voorname rol. Wat door u, jubilarissen, is bereikt in uw leven en in uw werk is vaak mede te danken aan hetgeen de vrouwen in het gezin deden. Voor deze bijdrage, da mes, dank ik u van harte." Tot de beide jubilarissen, die 40 jaar aan de onderneming verbonden zijn, zei de heer Van der Vorm dat de pensioentijd dichtbij is gekomen. Hij hoopte dat zij dan nog lange tijd met plezier mogen terugdenken aan de dienstperiode bij W.F. Tenslotte dankte spreker de vertegenwoordi gers uit het bedrijf, die door hun aanwezig heid van hun belangstelling blijk gaven.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1962 | | pagina 16