Eén doel IN AFDELING ONDERHOUD 250 DAGEN VEILIG GEWERKT Veertig werknemers onder leiding van baas J. M. van Zwieten waren op 20 september in feestelijke stemming bijeen, omdat zij als eerste van drie groepen het eindpunt van de lopende veiligheids competitie bereikten. Inmiddels is een nieuwe com petitie gestart. De heer A. Marcus zei op deze bijeenkomst, dat slechts twee kleine ongevallen de opmars hadden onderbroken, maar dat er in de laatste 24f^ week niet één ongeval plaats vond. Daarmede was dan, volgens spreker, duidelijk bewezen, dat het veilig kan. In de volgende competitie zal - wat betreft de spel regels - een verbetering komen. Dan zal aan de groep na het winnende team ook een prijs worden toe gekend, mits het aantal veilige dagen niet meer dan 25 lager ligt dan dat van de winnaar. De heer Sparreboom vergeleek de toestand van vóór 1940 met het heden en hij is er verheugd over, dat nü een bijeenkomst als deze kan worden belegd. Hij overhandigde baas Van Zwieten een wisselbeker, die eigendom is geworden van de win nende ploeg en verzocht hem de beker op een goed zichtbare plaats in de werkplaats op te stellen. „Voor de dames is er een bloemetje en een brief. Wilt u allen zo goed zijn beide aan hen te over handigen?", vroeg de Veiligheidsinspecteur. De leden van de groep ontvingen als waarderings geschenk een geldportefeuille. De heer T. Kuypers, die als Ondernemingsraadslid tenslotte het woord voerde, voelde zich min of meer als een bouwondernemer. „Driemaal heb ik nu mijlpalen helpen slaan (100, 175 en 250 dagen)", zei hij. Bijzonder leuk vond hij het, dat door middel van een bloemetje en het bijbehorende schrijven de vrouwen betrokken worden bij de strijd, die de mannen dag in dag uit voeren tegen de ongevallen en hij is er beslist van overtuigd, dat dit gebaar door de dames op hoge prijs wordt gesteld. 17 Wij leven met elkander hier in vrede Al spreekt ook elk van ons een and're taal Al is er ook verschil in ons metaal V oor ruzies onderling is hier geen reden. Waarom wij niet aan kijverijen deden? En niet de rust verstoorden door kabaai? ij streefden 't zelfde doel na in 't verleden En schreven in de zee een sterk verhaal. Al is de een iets forser in zijn slagen De ander weer wat sierlijker van lijn Wij kunnen dit wel onderling verdragen Daar wij voor 't zelfde doel geschapen zijn: Het schip te stuwen en er niet hij klagen De goede koers bepaalt de kapitein. Zie foto op de omslagpagina ^j|) NIEUWS Het eindpunt bereikt Voor thuis een bloemetje

Wilton Fijenoord Nieuws | 1962 | | pagina 21