In memoriam J. W. WEBER 19 ^NIEUWS ma, rijk aan humor en vrij van elk vals of goed koop pathos. Rolverdeling: Beatie Bryant, een jonge vrouw van in de twintig Jenny Beales, haar zuster Jimmy Beales, haar zwager Mevrouw Bryant, haar moeder Bryant, haar vader Frankie Bryant, haar broer Pearl Bryant, haar schoonzuster Stan Mann, buurman van de familie Beales Meneer Healy, bedrijfsleider Het stuk speelt in de huidige tijd. Regie: Peter Oosthoek Decors: Hep van Delft. Zoals wellicht bekend is, zijn flitsen uit de op voering door radio en televisie uitgezonden. - Dore Smit - Els Bouwman a.g. - Ad van Gessel - Nell Koppen - Wim v.d. Brink - Han Surink - Cocki Boonstra - Frans Vorstman - Peter van Rooij Onder grote belangstelling uit verschillende krin gen is op zaterdag, 29 september, het stoffelijk overschot van de op 25 september overleden heer J. W. Weber ter aarde besteld. Tijdens zijn leven was hij een zeer bekende figuur in het bedrijf. Hij heeft daar verschillende functies bekleed, die wel duidelijk aantoonden, dat men zijn afvaardiging in die functies op prijs stelde en zijn werk daarin waardeerde. Zo was hij vele jaren voorzitter van de Kern en daarna secretaris van de eerste Ondernemingsraad in ons bedrijf. Hij had zitting in de Redactiecommissie van ons Personeelsorgaan en was tevens nog lid van diverse interne instanties. Onder de belangstellenden waren vele persoonlijke vrienden van de overledene. In de aula van de Algemene Begraafplaats te Schie dam werd achtereenvolgens het woord gevoerd door de heer G. G. Maters en ir B. Wilton. Eerst genoemde nam afscheid namens de A.N.M.B. en ir Wilton sprak voor de bedrijf sgemeenschap Wilton-Fijenoord een afscheidsgroet. Beide sprekers hebben de overledene persoonlijk goed gekend en met hem op verschillend terrein veelvuldig samengewerkt. Beiden spraken op ge voelvolle wijze over deze - soms wel moeilijke - sa menwerking met de in zijn leven zo strijdbare figuur. Tot de aanwezige familieleden richtten zij woorden van troost. Hierna begon de laatste aardse tocht van de ge storvene: vanuit de aula naar het graf. De vele bloemen en kransen op en aan de kist waren even zo vele getuigen van liefde en vriendschap voor de ontslapene. De A.N.M.B.-vlag was een laatste hulde van zijn bondskameraden aan hem, die jaren lang actief heeft deelgenomen aan het vakvereni gingsleven en -werk. Willem - zo noemden velen je gaarne - rust in vrede! IN MEMORIAM 3-9-1962 J. CHRISTEN (57 jaar), kern maker - circa 36 dienstjaren. 3-9-1962 T. VISSER (84 jaar), ijzerwer ker (oud-werknemer) - circa 40 dienstjaren. 4-9-1962 J. VAN ES (70 jaar), schilder (oud-werknemer) - circa 15 dienstjaren. 8-9-1962 A. J. BONGERS (76 jaar), dok knecht (oud-werknemer) - circa 34 dienstjaren. 11-9-1962 A. SOLINGER (56 jaar), hoor der - circa 26 dienstjaren. 18-9-1962 G. J. OTTEMA (56 jaar), plaat werker - circa 36 dienstjaren. 25-9-1962 J. W. WEBER (69 jaar), voor man koker (oud-werknemer) - circa 13 dienstjaren. Met leedwezen geven wij kennis van hun overlijden. Hun nagedachtenis zal door ons in ere gehou den worden.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1962 | | pagina 23