Eindpunt in de Veiligheids competitie BEDRIJFSSCHOOLNIEUWS JAN HERSBACH KRIJGT IR W. HAAS GEESTERANUS-PRIJS ^NIEUWS 12 De groep onder leiding van baas Van Santen is in de veiligheidscompetitie in Machinefabriek 2 en Ketelma kerij winnaar geworden, door het bereiken van 250 vei lige dagen. Met 223 veilige dagen volgde het team van baas Van Loene en verwierf hiermede de tweede prijs, maar moest de wisselbeker afstaan aan eerstgenoemde groep. Deze trofee maakte een korte maar triomfantelijke tocht door de werkplaatsen. In een der kantines werd het daarna op de tafel gedeponeerd, waarachter ir B. Wilton, ir F. C. Smit, de heer D. Griese, de beide Veiligheids inspecteurs en de heer B. Blommers, waren gezeten. Ir Smit begroette de aanwezigen en hij vond de presta tie van de winnende groep uitzonderlijk: niet één ongeval met arbeidsonderbreking in een vol jaar tijds. Maar ook het tweede team deed het best. Daar vond in hetzelfde tijdvak slechts één ongeval met arbeidsonderbreking plaats. Vervolgens gaf spreker een overzicht van de ongevallen percentages in de zes groepen. Daaruit bleek, dat slechts één afdeling t.a.v. de veiligheid was achteruitgegaan. Het totaalcijfer in Machinefabriek 2 is echter van 7.2 in de eerste competitie gedaald tot 6 in de tweede, het geen een verheugend feit is. Ir Wilton kent uit eigen ervaring de situatie in de Machi nefabrieken en hij had het bij de start van de competities |lllllllllll!llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll!llllllll!lllll!llllllllllllll!lllllllll!llllllllllllllllllllllllll!ll!lllll!IIN Van Bedrijfsschoolzijde deelt men ons mede, dat op 13, 19 en 20 november ouderavonden zijn gehouden. Er was een goede opkomst en de ouders hebben met de leraren van gedachten gewisseld. Ook het gemaakte oefenwerk werd bezichtigd. -oud - Bedrijfsschoolleerling - De kandidaat moet voldoen aan de hoogste eisen, zowel wat zijn vakbekwaamheid, zijn theoretische kennis, als zijn karakter betreft. Het bestuur van de Stichting „Ir. W. Maas Gees- teranus Fonds" heeft zich wederom beraden over de vraag aan wie, overeenkomstig art. 3 van de statuten van het Fonds, het diploma, de bronzen penning en een prijs ter waarde van 100,zou worden toege kend. Er zijn 8 prijzen (voor 8 vakrichtingen) toegekend aan de kandidaten, die in 1962 de beste resultaten bij het Bemetel-examen hebben bereikt. De keuze De prijswinnaar toen hij zijn Bemeteldiploma ontving

Wilton Fijenoord Nieuws | 1962 | | pagina 14