HEIDEBAD IN 1963 13 (^NIEUWS aldaar niet voor mogelijk gehou den, dat het zo'n succes zou wor den. „Veilig werken is niet alleen „uitkijken", maar meer nog: sa menwerken. De geest in een groep is bepalend voor het succes in de strijd tegen de ongevallen. Het winnende team heeft in deze nek-aan-nek-race wel bijzonder haar best moeten doen om voor te blijven. Ik overhandig dan ook met bijzonder veel genoegen de wisselbeker," besloot spreker. De heer Blommers is ervan over tuigd, dat iedereen die niet tot het winnende team behoort, door deze successen wordt geïnspireerd om het nog beter te gaan doen. Er is geconstateerd, dat bezoekers van buiten de werf de aanpak van het veiligheidswerk bij ons bijzonder hoog aanslaan. Het is zeer belangrijk dat zoveel moge lijk werknemers aan competities deelnemen, maar het allerbelang rijkste blijft: „dat men 's morgens gaaf de deur uitgaat en er 's avonds gaaf weer binnenkomt," aldus de secre taris van de Ondernemingsraad. Beide groepen - in totaal 87 man - ontvingen het waarderings geschenk. Voor de echtgenoten van de eerste prijswinnaars werd een enveloppe, inhoudende een kleine herinnering met begelei dend schrijven, medegegeven. moest uit 4900 geslaagde kandidaten worden ge maakt. Onder deze 8 was onze Jan Hersbach, tot voor kort leerling van de Bedrijfsschool. Dit is de tweede maal dat deze eer te beurt valt aan een leerling van de school. Jan is als leerling-ijzerwerker in de Scheepsbouwloods werkzaam, maar op 14 november was hij vrij en hij ging, vergezeld van zijn moeder en zijn gewezen leer meester, de heer H. Kreft, naar het Kurhaus te Sche- veningen om de prijs in ontvangst te nemen. Daar was ook de chef van de Bedrijfsschool, de heer W. G. E. Valk, aanwezig. Gewoonlijk geschiedt zo'n prijsuitreiking in het be drijf, waar de leerling zijn vakopleiding genoot. Dat dit nu plaats vond in Scheveningen, vond zijn oor zaak in het feit, dat op die datum de Stichting „Bemetel" haar 25-jarig bestaan daar tijdens een jubileumbijeenkomst herdacht. De prijzen werden uitgereikt door mr ir M. Goote, inspecteur-generaal van het Onderwijs. Met het „Ir. W. Maas Geesteranus-Fonds", wordt de gedachtenis levend gehouden aan iemand, die veel heeft gedaan voor de opleiding van jonge vaklieden. Ir Maas Geesteranus was indertijd Directeur van Werkspoor en o.m. Voorzitter van 5 Lagere Tech nische Scholen in Amsterdam en bovendien Voor zitter van de Stichting „Bemetel". Illlllllllllllllllllllllllllllll! Heeft u uw vakantie dit jaar in Heidebad doorge bracht? Dan ziet u natuurlijk weer verlangend uit naar het W.F.-Nieuws van november, want daarin vinden we het aanvraagformulier voor Heidebad. Bent u nog niet in Heidebad geweest? Dan heeft u toch wel eens van een collega gehoord, hoe hij daar zijn vakantie heeft doorgebracht. Indien u een aan- vraag-formulier invult, bestaat ook voor u de moge lijkheid om een huisje toegewezen te krijgen. In het voor- of naseizoen is de kans, dat u door loting een huisje toegewezen krijgt, groter dan in de maan den juli of augustus. Teneinde de aanvragers zo spoe dig mogelijk te laten weten of zij een huisje kunnen krijgen, moeten de formulieren vóór 15 december a.s. worden ingeleverd. Daarna vindt door de Onderne mingsraad de loting plaats en krijgen allen bericht. Is de loting niet gunstig voor u uitgevallen en wilt u op een andere tijd naar Heidebad, kom dan even naar de Personeelsadministratie. Misschien kunnen we u toch nog helpen. Er is in Heidebad eveneens gelegenheid om in pen sion te gaan, terwijl er ook een tentenkamp is, waar u een tent kunt huren. Maar dan moet u met het opgeven niet te lang wachten. In ieder geval wensen wij u veel succes en mooi weer in uw vakantie 1963.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1962 | | pagina 15