VERENIGING AFDELING HARMONIE AFDELING PHILATELIE (^NIEUWS 22 Op zaterdag 20 oktober j.l. werd in het sportpark „De Vijfsluizen" te Vlaardingen een muziekconcours gehouden, georganiseerd door de Shell-Harmonie. Dit concours stond onder auspiciën van de „Kon. Ned. Federatie van Harmonie- en Fanfaregezelschappen". Aan het concours heeft ook de Harmonie-W.F. deel genomen en wel in de Vaandelafdeling. Over het resultaat kunnen wij niet anders dan tevre den zijn, want met 109 punten werd een schitterende lste prijs behaald. Wij menen dat onze trots zeker gerechtvaardigd is, want ook vorig jaar werd in de Vaandelafdeling een lste prijs behaald en een ver eniging die dit in twee opeenvolgende jaren presteert, bewijst dat zij op dit hoge niveau thuis behoort. Bo vendien kan het niet anders dan een stimulans zijn voor de leden om zich ten volle voor de vereniging te blijven geven. Ook onze dirigent, de heer L. Th. Jansen, komt grote lof toe voor de wijze, waarop hij ons tot deze prestatie heeft geleid. Van een dirigent wordt zeer zeker het uiterste geëist om aan de hoge eisen, die gesteld wor den, te voldoen. De leden hebben van hun waardering hiervoor blijk gegeven door gezamenlijk de heer Jan sen en zijn echtgenote (die bij dergelijke evenementen nooit verstek laat gaan) een geschenk aan te bieden. Hier volgen dan de punten zoals die door de jury leden werden toegekend: lste nummer: „Woodland Pictures", comp. Fletcher. Zuiverheid 8 Klankgehalte 9 Dynamiek 9 Techniek 10 Samenspel 10 Opvatting en tempo 10 2de nummer: Ouverture „Carnaval Romain" - Berlioz. Zuiverheid 9 Klankgehalte 9 Dynamiek 9 Techniek 9 Samenspel 9 Opvatting en tempo 8 Totaal dus 109 punten, hetgeen een eerste prijs op leverde met als beloning een wimpel van de Kon. Ned. Federatie, die behoort bij het federatievaandel. Tot slot ook langs deze weg een woord van dank aan dirigent en leden voor hun inspanning en moeite, die zij op 20 dezer op zo n succesvolle wijze beloond zagen. Het Bestuur. Op woensdag, 12 december a.s., zal er weer een grote veiling worden gehouden in ons clublokaal aan de Vlaardingerdijk te Schiedam. Aanvang 20.00 uur precies. De te veilen kavels kunnen een half uur vóór de aanvang van de veiling worden be zichtigd in dezelfde lokaliteit. De leden met hun vrienden en kennissen zijn van harte welkom en wij bieden ook de niet-leden de mogelijkheid hier hun verzameling te komen uit breiden. Tevens is dit een mooie gelegenheid eens met het werk van onze afdeling kennis te maken en misschien geeft dit hun aanleiding zich als lid te laten inschrijven. We hopen dit jaar het 100ste lid te kunnen boeken en stellen dit lid een aardige prijs in het vooruitzicht. Wij willen de niet-leden nog even de voordelen van het lidmaatschap uiteenzetten. Aankoop van nieuwe zegels van Nederland en O.G. tegen kost prijs, van buitenland tegen zeer gereduceerde prij zen (in vergelijking met de winkel) - deelname aan de rondzending - gratis lidmaatschap op het maandblad voor Philatelie, waarin opgenomen een lijst met afbeeldingen van nieuw verschenen zegels en diverse wetenswaardigheden over onze hobby - veilingen, waarop zegels worden aangeboden tegen zeer redelijke prijzen - betalingsspreiding bij gro tere aankopen enz. enz. U behoeft nergens meer voor te lopen. Alles kunt u op de ruilavonden, die op de eerste en laatste woensdag van elke maand worden gehouden, bekomen en betalen. Contribu tieinhouding via het loon/salaris evenals op ver zoek betaling van de rondzendingen en nieuwe zegels op dezelfde manier. Ook voor supplemen ten, catalogi enz. kan tegen kostprijs worden ge zorgd. Niet-leden kunnen voor de veiling de kavellijst komen afhalen bij de secretaris en wel van 6 decem ber a.s. af op de afdeling Personeelsadministratie na 17.00 uur. Tevens vraagt onze afdeling rondzendboekjes met redelijke prijzen ter circulatie in onze vereni ging. Bij inlevering van deze boekjes door niet- leden zal 10 van de opbrengst (uitname) ver schuldigd zijn aan de vereniging voor administra tiekosten. De leden behoeven deze kosten niet te betalen. Onze voorkeur gaat uit naar boekjes met Nederland en Overzeese Gebiedsdelen (niet hoger te prijzen dan 65 catalogus) en Belgie- Frankrijk- Luxemburg - Oost- en West Duitsland - Zwitser land - Europazegels - Scandinavische landen en En geland en koloniën. Tevens bloemen-, dieren-, planten-, kortom bijna alle motiefzegels (niet hoger te prijzen dan 45 Yvert en Tellier catalogus). Voor ongebruikt te prijzen 70 N.O.G. en buiten land 50 Yvert.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1962 | | pagina 24