bedrijfsgemeenschap die ons bindt en waarvan wij nu een stukje kwijtraken, dat door de jongeren zal moeten worden aangevuld om een goede gang van zaken in het bedrijf te kunnen handhaven. Spreker hoopt, dat dit geen afscheid voor goed is, maar dat men elkaar van tijd tot tijd nog eens zal ontmoeten. Bij elkaar hebben de aanwezige heren een dienstverband van 2125 jaren, hetgeen neerkomt op een Met de allerbeste wensen en een tot spoedig weerziens be sluit de heer Wilton zijn afscheidswoord. Hierna werd het woord gevoerd door de secretaris van de Ondernemingsraad, de heer Blommers, die onder meer liet uitkomen het op prijs te stellen, dat hij iedere keer weer door de directie in de gelegenheid wordt gesteld om namens het personeel bij een afscheid als dit een woord van dank te spreken voor al hetgeen deze werknemers voor het bedrijf hebben gedaan, daden waarvan de volgende generatie de vruchten kan plukken. Op een dag als deze, aldus spreker, mag toch wel eens wor den gezegd, dat wij het altijd met elkaar hebben kunnen vinden. Het is door uw inspanning en werk, dat u het bedrijf kunt achterlaten aan diegenen, die inmiddels zoveel erva ring hebben opgedaan, dat zij uw taak kunnen overnemen, nu u vertrekt om van uw welverdiende rust te gaan genieten. Na een gezellig samenzijn, waarbij natuurlijk vele her inneringen werden opgehaald, kwam een einde aan dit voor velen zo belangrijke gebeuren. gemiddelde diensttijd van 26,2 jaar. Er zijn 6 werknemers met 40 of meer dienstjaren. Het grootste aantal dienstjaren heb ben de heren J. Barendrecht en J. Groeneweg, namelijk respectievelijk 49 en 46. In de laatste 25 jaar is er veel veranderd en hebben wij een grote ontwikkeling doorgemaakt, die van een ieder veel aanpassing heeft vereist. De heer Wilton verheugt er zich over, dat desondanks allen er nog zo goed uitzien en hoopt dat ze nog vele jaren van hun welverdiende rust mogen genieten. Het is nu de tijd om zich aan hobby's te gaan wijden en het over het algemeen wat kalmer aan te doen onder het motto „Morgen komt er weer een dag" 13

Wilton Fijenoord Nieuws | 1963 | | pagina 15