Schoolvoetbal- en handbaltoernooi Jeugdconcert eerste ploeg, die op maandag 6 mei de spits afbeet, v.l.n.r. Kees Gutteling, (3e leerjaar Draaiers), Ferd. de Man en Piet Meyer (3e leer jaar Scheepsbeschieters), Wim Broere (3e leer jaar Draaiers) en Gerard Mulder en Wim Bin- nenkamp (3e leerjaar Scheepsbeschieters). Na de Paasdagen werd wederom het bekende Paas-voetbal- en handbaltoernooi georganiseerd. Ondanks de slechte weersomstandigheden werd er sportief en met veel plezier gespeeld. Ook de Bedrijfsschool had weer ingeschreven. Ditmaal met 3 voetbalelftallen en 1 handbal elftal. Het eerste elftal werd kampioen van zijn afde ling en aanvoerder Jan Dingemans (3e leerjaar Draaiers) zal de wisselbeker definitief in ont vangst mogen nemen, want dit is de derde ach tereenvolgende keer, dat het 1ste kampioen is geworden. Het tweede elftal bereikte in zijn afdeling de derde plaats, na sportief en moeizaam spelen' tegen diverse andere elftallen en Vrouwe For- tuna. Het derde elftal bereikte na het spelen van een beslissingswedstrijd, die met 1 - 0 werd verlo ren, een eervolle tweede plaats. We hoeven niet te vermelden, dat dit een span nende competitie is geweest. Het handbalteam behaalde de eerste plaats en werd daardoor kampioen in haar poule vóór de elftallen van het R.K. Lyceum, de R.K. Ulo-, de Willem de Zwijger Ulo- en de Technische- school. In deze poule werd niet alleen sportief, maar ook bijzonder goed handbal gespeeld, zo dat het van Jan Hofland en zijn mannen een goede prestatie is geweest. Dinsdag, 7 mei, gaf het Rotterdams Philharmo- nisch Orkest het laatste Jeugdconcert van deze cursus. Met ruim 200 leerlingen hebben wij genoten van een mooi programma, dat opende met een fluitconcert van Mozart. Het komt niet vaak voor, dat een solist op een jeugdconcert zijn medewerking verleent en dat de dirigent nu zijn eerste fluitist, de heer Ray mond Delnoye, dit concert liet vertolken, werd door het jeugdige publiek bijzonder op prijs gesteld. Hierna volgde de ouverture „Der Freischütz" en de Slavische Dansen nr 6 en 8 van Dvorak.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1963 | | pagina 17