THE MISSIONS TO SEAMEN Orgaan van en voor het personeel van Wilton-Tijenoord Schiedam THE MISSIONS Het mag bekend worden geacht, dat het beheer van de zeemanscantine op onze werf, welke cantine zich kan verheugen in een jaarlijks bezoek variërende van 20.000 tot 30.000 zeevarenden, is toevertrouwd aan de Vereniging „The Missions to Seamen - Port of Rotterdam", van welke vereniging de heer ir B Wilton vice-voorzitter is. Deze vereniging hield op 15 mei j.I. haar jaarvergadering in het hoofdgebouw aan de Pieter de Hoochweg te Rotterdam. Naar wij vernamen deelde de uit Londen speciaal voor deze vergadering overgekomen geestelijke, de Reve rend Prebendary Cyril Brown M.A. tijdens de vergadering mede, dat het hem veel genoegen deed te kunnen annon- r ceren, dat de heer Wilton is benoemd tot vice-president van „The Missions to Seamen Council responsible for the world wide work of the Society" (de Raad van The Missions to Seamen voor het werk over de gehele wereld). Gedurende het meer dan 100-jarig bestaan van de Vereni ging zijn de vice-presidenten altijd van Britse nationaliteit geweest. In het kader van het wereldwerk van de Vereniging werd enige tijd geleden een Amerikaan tot vice-president benoemd en de heer Wilton, als Nederlander is de tweede aan wie deze eervolle onderscheiding te beurt valt De heer Wilton ze,de de benoeming zeer gaarne te accepteren, een benoeming welke hij niet alleen als een persoonlijke onderscheiding wil zien, doch ook als een erkenning van de activiteiten van het Rotterdamse Missionbestuur en van onze onderneming op het gebied van zorg voor de zeelieden. 1

Wilton Fijenoord Nieuws | 1963 | | pagina 3