JUBILEA JUBILEA JUBILEA JUBILEA JUBILEA JUBILEA JUBILEA Op 28 juni waren velen weer bijeengekomen in de kantine van het hoofdkantoor voor de huldiging van de jubilarissen. De heer Woltjer sprak de jubilarissen toe, hetgeen hij een moeilijke taak vond, niet vanwege het slechte weer, dan wel door de aanwezigheid van twee colle ga's, de heren Wilton en Meijer, zomede de hoogste chefs van de jubilerende werknemers, hetgeen voor spreker een critisch gehoor betekende. Spreker ziet echter veel blijde gezichten om zich heen en dat maakt het spreken in ieder geval iets gemak kelijker. Daar het momenteel de tijd is van examens, vergelijkt de heer Woltjer de jubilea hiermee, waarbij de direc tie de cijfers ziet op de z.g .„spiekbriefjes"Wanneer spreker deze conduite-staatjes voor zich zelf nog eens doorleest, dan komt bij hem een gevoel van dank baarheid boven, want uit de rapportenblijkt, dat het werken in zo'n groot bedrijf niet zo erg is als het wel lijkt. Duidelijk toch komt naar voren, dal men z'n hart in het werk legt. Daarom, aldus spreker, heeft de directie de taak, om bij een jubileum uitdruk king te geven aan dat gevoel van dankbaarheid voor Mejuffrouw J. M. B. van Meel krijgt haar gouden broche. hetgeen allen in het belang van het bedrijf hebben gedaan. Vervolgens spreekt de heer Woltjer de jubi larissen, onder wie ook ditmaal weer een jubilaresse, persoonlijk toe. Velen van hen kent hij van nabij en hij haalt dan ook niet alleen de goede dingen aan, maar onder streept hier en daar ook hun zwakheden, die hun op een dag als vandaag gaarne worden vergeven. Daarna richt spreker zich tot de dames en merkt op, dat hel werken bij W.F. ook wel eens zijn invloed doet gelden op het gezin. Door overwerk of onver wachte karweien komt de echtgenoot wel eens te laat thuis voor het eten, waardoor de huiselijke vrede in gevaar kan worden gebracht. Hierover is echter nog nooit een boze brief van de dames binnengekomen en daarom wil de heer Woltjer hen vandaag eens extra bedanken en in de bloemetjes zetten. Hij kan hierbij echter geen beterschap beloven voor wat betreft het late thuiskomen De jubilarissen moeten daarna nog heel wat felicita ties in ontvangst nemen, maar ook dit behoort nu eenmaal bij de feestelijkheden. 2 juli 1963 - Y. D.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1963 | | pagina 10