UIT DE OMEMINGSIUAD mers wederom met algemene stemmen tot se cretaris gekozen. Hierna feliciteert de voorzitter als eerste de heer Blommers met zijn verkiezing. De secretaris dankt de O.R. voor het vertrouwen en hij hoopt, dat hij in de komende zittingsperiode op aller steun mag rekenen. 5. Verkiezing Kleine Commissie. Buiten de voorzitter en de secretaris moeten nog 3 leden voor de Kleine Commissie worden gekozen. Uit de vergadering worden 5 candidaten naar vo ren gebracht van wie na stemming worden geko zen de heren De Lange, Marcus en De Waart. 6. Verkiezing leden Groeps- en andere commissies. a. Groepscommissies. De voorzitter stelt voor, in verband met de nade rende vacanties deze verkiezing uit te stellen tot september a.s. (art. 6 Regl. Groepscommissies be paalt, dat de datum van de verkiezing door de O.R. wordt vastgesteld). De oude groepscommissies blijven dus nog even bestaan. b. Andere commissies. Voorzover in andere commissies leden van de O.R. zitting hebben, wordt voorgesteld om in een vol gende (event, informele) vergadering na te gaan, welke veranderingen moeten worden aangebracht. De leden van de Raad zullen in het bezit worden gesteld van een opgave van de samenstelling van deze commissies. 7. Commissie Loonsystematiek. In deze commissie zitten thans enkele personen, die geen O.R.-lid meer zijn. Aangezien zij tot nu toe alle besprekingen over deze ingewikkelde ma terie hebben meegemaakt en dus volledig op de hoogte zijn, wordt door de voorzitter voorgesteld de samenstelling van deze commissie, die toch ad vies aan de O.R. moet uitbrengen, te handhaven. De leden van de Raad gaan hiermede accoord. 8. Informele bijeenkomst. De voorzitter zet voor de nieuwe leden van de Raad uiteen wat werk-, voorlichtings- en informele vergaderingen zijn. Eenmaal per jaar gaat de O.R. een paar dagen op stap om ergens rustig van gedachten te kunnen wis selen over de verschillende problemen en ook om hierdoor een beter contact onderling te krijgen. Het ligt thans in de bedoeling om met de nieuwe Raad ergens op korte termijn een informele bijeen komst te houden en één van de heren van de Perso neelsdienst zal proberen een geschikte gelegenheid te vinden. Dan zal er binnenkort nog een extra informele bijeenkomst op het bedrijf worden gehouden. Deze bijeenkomst vindt om 17.00 uur plaats, waarbij wordt gezorgd voor een maaltijd. De secretaris zal de juiste datum nog opgeven. Tijdens deze bij eenkomst zal de secretaris een inleiding geven over de problemen in en om de raad, zodat de leden zo snel mogelijk op de hoogte zijn. Bij de infor mele bijeenkomsten kunnen ook functionarissen uit het bedrijf worden uitgenodigd. 9. Rondvraag. Er worden inlichtingen gevraagd over de loonbe- taling in de afd. Onderhoud. Aangezien dit om 17.05 u. geschiedt, missen veel mensen de bus, c.q. de tram. Kan hier iets aan worden gedaan? De voorzitter zal dit nader bekijken. Een van de leden van de Personeelsdienst zegt, dat hieraan in het verleden wel eens iets is gedaan, maar toen duurde het uiteindelijk nog langer. De beta ling, zoals die nu geschiedt op nummer en in volg orde, heeft dus zeker voordelen. 10. Sluiting. Na allen bedankt te hebben voor de aandacht en interesse bij deze vergadering betoond, sluit de voor zitter de vergadering. De secretaris O.R. 4

Wilton Fijenoord Nieuws | 1963 | | pagina 6