DANKBETUIGINGEN Voor de blijken van belangstelling en medeleven, welke wij mochten ondervinden bij het overlijden en tijdens de begrafenis van de heer A. Haring, betuigen wij onze hartelijke dank aan directie, chefs, collega's en personeel. F. Haring. Ondergetekende betuigt, mede namens zijn echt genote, zijn hartelijke dank aan directie, chefs en collega's, alsmede aan hoofdbestuur en bestuur voetbal- vereniging-W.F. voor de vele blijken van belang stelling en de prachtige geschenken, welke hij ter gelegenheid van zijn 40-jarig jubileum mocht ont vangen. T. Riemeijer Mede namens mijn vrouw dank ik directie en per soneel hartelijk voor de hulde, het cadeau onder couvert en de geschenken bij mijn 40-jarig jubileum ontvangen. De vriendelijke en waarderende woorden hebben ons zeer getroffen. Het was voor ons een onver getelijke dag. A. Warner Hierbij betuig ik, mede namens mijn vrouw, mijn hartelijke dank aan directie, kantoorpersoneel en vrienden van de werf Rotterdam voor de bloemen en cadeaus, die ik mocht ontvangen bij mijn 25-jarig- jubileum. W. Dingemans Hartelijk dank, mede namens vrouw en kinderen, aan allen voor de belangstelling bij mijn 25-jarig jubileum ondervonden. A. Huizer Mede namens mijn vrouw en kinderen hartelijk dank aan directie, chefs, collega's en leden van de „Vlamboog" voor de mooie geschenken en ge toonde belangstelling bij mijn 25-jarig jubileum. K. Kok Mede namens zijn echtgenote dankt ondergete kende de directie voor het aangeboden cadeau onder couvert en de prachtige bloemen. Ook zijn welgemeende dank aan allen die mee gewerkt hebben de dag van zijn 25-jarig jubileum tot een onvergetelijke te maken. Wij zullen deze dag niet licht vergeten. H. P. Melis Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw, zijn hartelijke dank aan directie, collega's en leden van het jubileumfonds El.werkplaats voor de prachtige bloemen en het cadeau onder couvert, welke hij mocht ontvangen bij zijn 25-jarig ju bileum. J. du Pree Mede namens mijn vrouw, mijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen en collega's voor de vele blij ken van belangstelling bij mijn 25-jarig jubileum ondervonden. P. Sparreboom Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw en kinderen, zijn hartelijke dank aan directie, chefs, bedrijfsrecherche, wachtcommandanten en collega's van afdeling Beveiliging voor de mooie cadeaus, de bloemen en het cadeau onder couvert ter gele genheid van zijn 25-jarig jubileum. Ph. van Dorp Mede namens vrouw en kinderen hartelijk dank aan directie, bazen en collega's voor de blijken van waardering en belangstelling bij mijn 25-jarig ju bileum ondervonden. H. Faassen Mede namens mijn vrouw betuig ik mijn harte lijke dank aan directie, chefs, bazen, collega's en het jubileumfonds ketelmakerij voor de bloemen en het geschenk onder couvert ontvangen bij mijn 25-jarig jubileum. J. P. Franse Hiermede betuig ik, mede namens mijn vrouw en kinderen, mijn hartelijke dank aan directie, bazen en collega's voor de belangstelling, de bloemen en de cadeaus bij mijn 25-jarig jubileum. A. W. Haesakkers Voor alle blijken van belangstelling, cadeaus en bloemen ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubi leum, mede namens mijn vrouw, hartelijk dank aan directie, chefs en collega's. F. Stam Mede namens zijn vrouw en kinderen betuigt on dergetekende zijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen, collega's en het jubileumfonds afd. Geschut voor de cadeaus onder couvert en de bloe men, welke hij bij zijn 25-jarig jubileum mocht ontvangen. A. van Steennis Mede namens zijn echtgenote dankt ondergetekende directie, chefs, bazen en collega's voor de belang stelling, het cadeau onder couvert en de bloem stukken ter gelegenheid van zijn 25-jarig jubileum. J. Terlouw Ondergetekende betuigt, mede namens zijn echt genote, zijn hartelijke dank aan directie, chefs en collega's en het jubileumfonds afd. Kokers Nb. voor de belangstelling en de cadeaus, die hij mocht ontvangen bij zijn vertrek wegens de pensioenge rechtigde leeftijd. W. van Rossum 20

Wilton Fijenoord Nieuws | 1963 | | pagina 22