IcrereniÉctumirift ottngcboöen èoor ie-Ook -eniï>erf-HWud)appij -Villon - jjenoori 51.13te -Scljiciam geboren ter «jelegeuljeiè ban - jari§ jubileum JUBILEA JUBILEA JUBILEA Met veel genoegen heet ir O. J. van der Vorm de aanwezigen namens Wilton-Fijenoord wel kom op deze jubileumviering. Bij een groot bedrijf gebeuren vaak gelijktijdig treurige en blijde dingen en dat is heel natuur lijk waar een zo'n groot aantal mensen samen werkt en zoveel verschillende zaken zich af spelen. Maar tegen het einde van iedere maand is er altijd een plezierige, hartverwarmende gebeur tenis. Dan worden de mensen, die vele jaren met toewijding in het bedrijf hebben gewerkt, gehuldigd. De heer Van der Vorm legt er nog eens de nadruk op, dat ook het bedrijf deze jubilea hogelijk op prijs stelt. We leven in een jachtige wereld, die altijd maar voortraast, ondanks het feit dat we het op vele punten gemakkelijker hebben gekregen. Vroe ger moest je naar je werk lopen, soms 2 uur heen en 2 uur terug. Tegenwoordig is dat an ders; men gaat met de bus of men heeft zelf een gemotoriseerd vervoermiddel. Aan deze tijd zijn echter ook nadelen verbon den. Iedereen heeft haast, er is geen tijd meer om zich eens te bezinnen. Vaak holt men van de ene baan naar de andere. Juist daarom is het voor de directie plezierig te weten, dat er veel mensen zijn, die bij ons een vast punt vonden en trouwe medewerkers werden. Voor de mensen, die mede de „ups en downs" van het bedrijf dragen, bestaat zeer veel waardering. Van tijd tot tijd moet dat ook eens worden gezegd. Een zeer voornaam ding voor het werk is het huisgezin. Een man kan niet veel van zijn taak maken, wanneer hij daarbij van thuis, dus van zijn echtgenote, niet de nodige steun ontvangt. Een sprekend voorbeeld daarvan zijn 2 wand- bordjes, die vaak bij een huwelijk ten geschenke worden gegeven. Op het ene bordje staat 6

Wilton Fijenoord Nieuws | 1963 | | pagina 8