„Ik, haan kraai koning in deze woning" terwijl het andere bordje vermeldt: „Als ik, hen er niet ben". Het is belangrijk, dat de man thuis een goede achtergrond heeft en daarom is de heer Van der Vorm verheugd, dat de dames bij deze feeste lijkheden aanwezig zijn. Vervolgens spreekt ir Van der Vorm de jubi larissen persoonlijk toe op de hem eigen warme wijze. Ook voor de aanwezigen - en speciaal voor de dames - is dit leuk, omdat hij van ieder vertegenwoordigd vak in het kort een uitleg geeft, zodat iedereen zich een goed beeld kan vormen van het werk, dat de betreffende jubi laris verricht. Nadat alle speldjes en vererende getuigschrif ten waren uitgereikt, was het tijd voor een ge zellig kopje koffie. Zoals gewoonlijk was er van de zijde van chefs en collega's veel belang stelling, zodat de feestelingen aan deze dag een prettige herinnering zullen behouden. Y. D. Op 6 augustus werd de heer A. Warner, die enige dagen te voren werd gehuldigd in verband met zijn 40-jarig jubileum bij onze maatschap pij, ontvangen in de directiekamer, waar hij bij monde van het directielid de heer ir O. J. van der Vorm mocht vernemen, dat H.M. de Ko ningin hem had begiftigd met de eremedaille in brons, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau. De heer Van der Vorm speldde met enige hartelijke en waarderende woorden de versierselen der onderscheiding op de revers van jubilaris Warner, die vergezeld was van zijn echtgenote, aan wie een bloemenhulde werd aangeboden. Tot de eersten, die de heer Warner met zijn onderscheiding gelukwensten, behoorden ons directielid ir J. E. Woltjer en baas A. de Krom. Op de foto ziet u het gezelschap gezellig rond de tafel een beetje napraten. A. WARNER KONINKLIJK ONDERSCHEIDEN 7

Wilton Fijenoord Nieuws | 1963 | | pagina 9