jullie. Wacht niet langer en geef je nu op als lid, dan kunnen wij met één groep aan de studie be ginnen. En wil je eerst meer weten, wel dan kun je terecht op de repetities. Kom eens een kijkje nemen op dinsdagavond in de kantine Dokkantoor Oost tussen half acht en half negen, dan zul je ze ker overtuigd zijn, dat het alleszins de moeite waard is. Verder is het invullen van onderstaande strook voldoende. Je hoort dan spoedig van ons. Wij zullen nog even duidelijk vermelden wie zich als lid kunnen opgeven. Dat zijn alle jongens en meisjes in de leeftijd van 12 t/m 16 jaar en van wie een van de huisgenoten bij Wilton-Fijenoord werkzaam is. Jongelui, wij rekenen op jullie en zeggen hierbij: tot ziens bij onze Jeugdharmonie. Het Bestuur. AFDELING MANNENKOOR Nu de vakanties achter de rug zijn en de avonden daarvoor weer geschikt zijn, gaat het verenigings leven bij vele mensen weer een belangrijke plaats innemen. De verenigingen, die zich op cultureel gebied bewegen, zijn aan de repetities begonnen en binnen afzienbare tijd zullen zij in het openbaar gaan optreden. Ook het Mannenkoor is onder lei ding van zijn eminente dirigent met het instuderen van verschillende muzieknummers begonnen. Het bestuur loopt met plannen rond om het 25- jarig bestaan van het Mannenkoor op waardige wijze te vieren. Het hoopt echter, dat het niet al leen bij plannen behoeft te blijven. Ook in het Mannenkoor doet zich namelijk het algemene ver schijnsel voor, dat zo weinigen voor de beoefe ning van de koorzang voelen. Daarom doet het be stuur een dringend beroep op de oud-leden het Mannenkoor te versterken en hun medewerking te geven aan een feestconcert ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan. Ook nieuwe zangers zijn van harte welkom op onze repetities, die worden gehouden iedere donderdag avond van 8.00 tot 10.00 uur in het gebouw van Christelijk Sociale Belangen, Lange Haven 73 te Schiedam. ivr AFD. ONTWIKKELING EN AMUSEMENT Programma november 1963: Het toneelgezelschap „Mutua Amicitia" kan door bijzondere omstandig heden het aangekondigde toneelstuk „Zachtjes met de deuren" niet spelen. In plaats daarvan zal worden gebracht het blijspel „Dertien aan tafel" van Mare Giberts Sauvajon, vertaald door Alfred Pleiter en onder regie van Richard Flink. Rolverdeling: Madeleine Villardier: Consuela Dolores Koukouwsko: Veronique Chambon: Antoine Villardier: Docteur Petoursat: Frederic: Jean-Charles Chambon: Dupaillon: AFDELING ZWEMMEN Op zaterdag, 21 september 1963, vond in het Sport- fondsenbad Noord de 4e zwemcompetitie van de Z.R.O. plaats. Onze vereniging werd vertegenwoordigd door 4 zwemsters, welke allen een persoonlijk record ves tigden. Een volgende keer rekenen we op meer inschrijvin gen, want alleen door aan dergelijke wedstrijden mee te doen krijg je wedstrijdroutine en zie je het resultaat van de wekelijkse training. De uitslagen waren: 50 m vrije slag meisjes, 12 en 13 jaar: Ria Visser 37.7 sec. Marian Dries 38 sec. 50 m vlinderslag meisjes, 14 en 15 jaar Tinie v. d. Drift 41.2 sec. 50 m rugslag dames Joke de Held RECTIFICATIE De onderlinge wedstrijden van 9 november zijn verplaatst naar 23 november a.s. Tonny Jansen-Kik Gerth v.d. Roer Ida Jacobs Jan Mussert Bert Jansen Jan Karreman Perry Dijkstra Leen Zevenbergen Naam en voorletters: Geboortedatum: Straat en huisnummer: Woonplaats: Naam en voorletters van huisgenoot, die bij W.F. werkt: Fabrieksnummer: (Strook inzenden aan de secretaris A. J. Simpelaar, Nassauiaan 27, Vlaardingen of afgeven aan een van de andere bestuursleden). 27

Wilton Fijenoord Nieuws | 1963 | | pagina 29