van enige vriendschappelijke wedstrijden, bezig gehouden met oefenen op onze banen. De eerste van deze vriendschappelijke wedstrijden speelden we tegen een sterke combinatie van Stok vis-Rotterdam op een zeer mooie zaterdag in juni. Het mooie weer en de gezellige sfeer maakten deze ontmoeting een groot succes. Weliswaar won Stokvis, zij het met minimaal verschil, doch we hielden er een uitnodiging voor het volgende jaar aan over. Een tweede, die we willen noemen, speelden we tegen Insulinde uit Rotterdam; dit was een „return" van vorig jaar. Deze ontmoeting werd, evenals die van vorig jaar, met grote cijfers verloren, alhoewel ook van dit treffen kan worden gezegd, dat het bijzonder sportief en vriendschappelijk verliep, en dat wederom voor het nieuwe seizoen een uitnodi ging werd achtergelaten. Waar we verwachten dat er van het bedrijf uit meer activiteit en animo bestaat voor 1964, willen wij graag de ledenvergadering, welke zal plaatsvinden in het begin van 1964, onder de aandacht van de leden brengen. Later ontvangt iedereen hiervoor nog persoonlijk een uitnodiging. Gaarne willen wij van deze gelegenheid gebruik maken om de directie, het hoofdbestuur en alle ieden van de vereniging Wilton-Fijenoord van harte een voorspoedig 1964 toe te wensen. Het Bestuur. The W.F. Music-Boys Evenals vorige jaren heeft onze band verscheidene malen, voornamelijk in personeelverenigingsver- band, medewerking verleend aan feestelijke gebeur tenissen. De band wenst directie, hoofdbestuur, afdelingsbe sturen en alle W.F.-werkers een in alle opzichten voorspoedig 1964. Afdeling Voetbal Zaterdag 7 december 1963 kwam St. Nicolaas op bezoek bij onze pupillen. Dit zijn de jongste leden van de afdeling Voetbal, n.l. van 8 tot 12 jaar. Na de training arriveerde de goede Sint bij het gym nastieklokaal van de Bedrijfsschool. Hij werd met St. Nicolaas versjes ingehaald en de voorzitter, de heer Riemeyer, sprak hem aan de ingang van het lokaal hartelijk toe. Nadat St. Nicolaas en zijn knecht alle kinderen een hand hadden gegeven en de Sint had plaatsgeno men, stelde de heer Egberts als junioren-secretaris de leidsters en de trainers van onze pupillen voor. Daarna ging het boek van St. Nicolaas open en kwamen er goede en kwade berichten uit van enige jongens, die bij de goede Sint moesten komen om het één en ander aan te horen. Zwarte Piet vroeg of hij met de jongens mocht meedoen aan een partijtje zaalvoetbal en daarbij bleek, dat de jongens het veel beter konden, want Piet maakte er niets van. Daarna werd aan elke adspirant een zakje met lekkernij uitgedeeld. Na nog wat versjes gezongen te hebben was het tijd voor St. Nicolaas om te vertrekken. De heer Rie meyer dankte de Sint en Zwarte Piet voor hun komst. Onder het zingen van het lied „Dag Sinter klaasje" aanvaardde de goedheilig man zijn terug reis naar Spanje. En nu nog even een hartewens van het bestuur: Gaarne willen wij onze afdeling Pupillen en Junio ren nog uitbreiden. Wij kunnen altijd nog pupillen van 8 t/m 11 jaar en junioren van 12 t/m 17 jaar plaatsen. Zij kunnen zich aanmelden op onze trai- ningsdagen, n.l. junioren des woensdagsavonds van 7.30 tot 8.30 uur en pupillen des zaterdagsmiddags van 1.30 tot 2.30 uur in het gymnastieklokaal van de bedrijfsschool op de werf te Schiedam. Het Bestuur. Jaaroverzicht 1963 Het jaar 1963 is voor ons een heel moeilijk jaar geweest. Door het verlies van het prachtige sport terrein aan de Maaskant, kwamen wij in terrein- nood, welke echter door het hoofdbestuur vrij spoe dig tot een voorlopige oplossing werd gebracht. Mede door steun van het hoofdbestuur konden wij per 1 januari verhuizen naar de nieuw aangelegde terreinen van de v.v. „H.B.S.S." op Harga. De zeer strenge winter was oorzaak, dat wij pas op 31 maart onze eerste thuiswedstrijd konden spelen. Dat dit alles geen gunstige invloed heeft gehad op onze resultaten, moge blijken uit het feit, dat W.F. I in degradatiegevaar kwam te verkeren. Na een langdurige nek-aan-nek-race met de vereniging H.W.D. wist W.F. I tenslotte in Den Briel tegen W.R.W. het zo vurig begeerde puntje, dat ons van de degradatie zou redden, na een boeiend duel in 39

Wilton Fijenoord Nieuws | 1963 | | pagina 43