De boortol giert. Ik zie de diepe wonden, die door de ongelijke strijd ontstaan. Hier hebben staal en staal elkaar gevonden. De zwakste van de twee moet ondergaan. DIRECTIE-SECRETARESSE De directie wenst alle personeelsleden een vrolijk kerstfeest en een voorspoedig nieuwjaar. Het Bestuur van de Vereniging van Bazen en On derbazen van de Dok- en Werf-Maatschappij Wil- ton-Fijenoord N.V. wenst directie, chefs, collega's en vrienden een gelukkig en voorspoedig 1963. De Redactie-commisie wenst alle lezeressen en le zers een vredig kerstfeest en een voorspoedig nieuw jaar. Voordat „Ome Arie" de prijzen uitreikte, bracht hij een woord van dank aan de secretaresse van de Techn. Comm., mej. Marian den Held, die het leeuwenaan deel in de organisatie van deze avond had. Het Bestuur. Jaaroverzicht 1963 Ook 1963 heeft, wat onze afdeling betreft, weer een in vele opzichten bevredigend resultaat te zien ge geven; d.w.z. ons ledental groeide tegen de verdruk king in; vooral wat de jeugd betreft. Dit jaar behaal de het 1200ste kind een diploma. De heer A. Bijloo begon dit jaar met een nieuw systeem van lesgeven en hij boekte hiermee reeds mooie resultaten. Wij hopen met dit systeem in de toekomst per jaar meer diploma-zwemmers af te leveren. Ook de wed- strijdploeg deed het niet slecht. Verschillende club records werden gebroken. Joke den Held en Nico Driesen mochten deelnemen aan de Provinciale Jeugdkampioenschappen. Joke den Held verdiende een prestatie-medaille van de K.N.Z.B. en werd uitgezonden naar Engeland. De poloploegen (zowel dames als heren) werden no. 1 van hun afdeling en promoveerden naar de K.N.Z.B. Mooi werk, heer v. d. MunnikIn 't voor jaar werd tussentijds gezwommen voor diploma I; alle deelnemers op één na slaagden. Op 23 november zwom een groep kinderen voor di ploma II; allen slaagden hiervoor. Ook de familie wedstrijd is weer in ere hersteld. Naast al deze op timistische geluiden zijn er echter ook enkele min der prettige. Onze figuurdrijf- en kunstzwemgroep werd door ge brek aan belangstelling opgeheven. Een woord van oprechte dank aan mevrouw I. Schilperoord-Martin, die voor deze groep, naast de heer Garnaat, zeer veel werk verzette. Ons vrijdagavond-kinderclubuur is t.b.v. ons werfpersoneel verzet naar de zaterdagmid dag. Zodoende kunnen liefhebbers der vrijdagavonds een baantje trekken. Het bleek een succes te zijn. Al met al gaan wij 1964 met groot vertrouwen tege moet, ondanks het bezorgde gezicht van de penning meester. Tenslotte wensen wij directie, hoofdbestuur, zuster verenigingen en leden een gelukkig Nieuwjaar. Het Bestuur. DE BOORDER. G. Voor spoedige indiensttreding wordt gevraagd Vereisten: enige jaren ervaring in soortgelijke functie Middelbare- en!of secretaresse-opleiding. Goede kennis van Engels, Duits en Frans. Ervaring steno Nederlands en Engels. Leeftijd niet beneden 23 jaar. Inlichtingen bij de Personeelsadministratie 41

Wilton Fijenoord Nieuws | 1963 | | pagina 45