WILLY WILTON FONDS Op 29 december 1963, des avonds te ongeveer kwart voor zeven, werd brand geconstateerd op het in dok 6 liggende t.s.s. OxfordshireCo- nox). Het vuur greep zo snel om zich heen, dat een ramp onafwendbaar scheen. Direct werd groot alarm gemaakt en nadat onze eigen brandweer de blussing ter hand had geno men, arriveerden de Schiedamse Vrijwillige Brandweer en een blusboot van de Rotterdamse Havendienst. Dit gezamenlijk optreden heeft er toe geleid, dat de brand na ruim een uur was bedwongen en hoewel de schade uiteraard niet gering was, konden de brandweerlieden met vol doening constateren, dat zij een grote ramp hadden voorkomen. Gaarne willen wij allen, die op welke wijze dan ook die avond assistentie hebben verleend, onze dank betuigen. Hier is weer eens bewezen, dat door samenwerking veel kan worden bereikt. De Directie. Inmiddels ontvingen wij een brief van de rederij uit Liverpool, waarin deze eveneens haar erken telijkheid uitspreekt voor het snelle b/ussings- werk. KANTOORBEDIENDE (vr) ASSISTENT CONSTRUCTEUR grote winkel en een fotografisch atelier; een kinder kamer met een eigen kinderdek, waarin een speciaal kinderbad is aangebracht. Uiteraard werden ook de nodige bergplaatsen, koel ruimten voor proviand en ruimen voor het ver voer van auto's e.d. ingebouwd. Brand Ofschoon de schade, veroorzaakt door de brand die het schip op 29 december j.l. heeft getroffen, op zichzelf niet onaanzienlijk is, zal dit toch geen in vloed hebben op de opleveringsdatum, daar deze brand door tijdig en krachtig ingrijpen kon worden beperkt tot het buitengedeelte van de achterste dekken. Kn. Ontvangsten: 433,30 Schiedam 31,70 Rotterdam 53,20 Fijenoord 518,20 totaal (opbrengst verkoop klein materiaal) Uitgaven: In de maand december 1963 werd aan 69 leden van ons personeel in totaal 4.155,55 uitge keerd. Onder onze personeelsleden worden gegadigden gezocht voor de functies van voor de afdeling Personeelsadministratie U en W. Type-diploma gewenst. Enige jaren MULO-opleiding strekt tot aanbeveling. voor de afdeling Expeditie voor administratieve werkzaamheden. MULO-opleiding en voldoende kennis der moderne talen vereist. ter plaatsing op tekenkamer Scheepsbouw met H.T.S. of gelijkwaardige opleiding. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de afdeling Personeelsadministratie. 10

Wilton Fijenoord Nieuws | 1964 | | pagina 12