Frühling in Wien Het was bar koud woensdagavond, 15 januari, op weg naar Luxor, waar de Maatschappij voor Nijverheid en Handel de 204 jubilarissen van het afgelopen jaar nog eens in het zonnetje zette en waar hun familieleden en verschillende col lega s zich ook graag in koesterden. De heer ir B. Wilton opende de avond en de VAKANTIEREGELING 1964 heer H. W. G. Hoek, vice-voorzitter van de Afdeling Schiedam van de Maatschappij voor Nijverheid en Handel vertelde daarna o.a. dat de jubilarissen hun vererende getuigschriften de volgende morgen thuis zouden ontvangen. Na weinig woorden ging men tot daden over en de gezellige operette Frühling in Wien was hartverwarmend. Hierboven nog een foto van deze zonnige feest avond. Wij zullen er graag nog eens aan terug denken - deze winter. De schoolvakanties (gewoon lager onderwijs) zijn voor Rotterdam, Schiedam en Vlaardingen vast gesteld ongeveer in de periode van de 2e helft van juli tot eind augustus, t.w.: Rotterdam van 20 juli 1964 - 22 augustus 1964. Schiedam van 13 juli 1964 - 15 augustus 1964. Vlaardingen van 27 juli 1964 - 29 augustus 1964. Ouders van kinderen, die een andere onderwijsin stelling bezoeken (bijz. lager onderwijs, Mulo, mid delbaar onderwijs enz.), wordt aanbevolen de voor hun kinderen geldende vakantieregeling op te vragen. Na overleg met de Ondernemingsraad zal de aan eengesloten vakantie van twee weken (waarin dus twee maal vijf is tien werkdagen vallen) worden geconcentreerd in de periode van 13 juli t/m 8 augustus 1964. De navolgende tijdvakken zijn vastgesteld: Schiedam 13 juli t/m 25 juli 1964 Fijenoord j j. augustus 1964. Rotterdam B De aaneengesloten vakantie begint dus op maandag. Voor die afdelingen, welke met onderhoudswerk zaamheden zijn belast, zal getracht worden de va kantie zo veel mogelijk buiten de bovengenoemde aaneengesloten vakantieperiode vast te stellen. De overgebleven snipperdagen kunnen onder de daarvoor geldende voorwaarden worden opgenomen. Voor eigen rekening wordt geen vrijaf gegeven. Uiteraard geldt bovengenoemde vakantieregeling slechts ten volle voor hen, die op 1 januari reeds bij de onderneming werkzaam waren en gedu rende het gehele jaar 1964 in dienst blijven. Een ieder is gehouden het juiste tijdvak van zijn vakantie vóór 1 april a.s. op te geven aan de baas van zijn afdeling. Slechts in bijzondere gevallen zal aan het verzoek om de vakantie buiten deze periode te mogen opnemen, tegemoet gekomen worden. Als bijzonder geval zal o.a. het doorbren gen van de vakantie in Heidebad gelden. Er wordt op gewezen, dat de vakanties voor de bouwvakken worden gegeven in de periode van 22

Wilton Fijenoord Nieuws | 1964 | | pagina 24