LEA JUBILEA JUBILEA JUBILEA JUBILEA JUBILEA Na zijn inleidende woorden laat de Burgemeester de gebeurtenissen van het afgelopen jaar passeren en meent, dat we vóór alles dankbaar en erkentelijk moe ten zijn voor de vele goede dingen die ons weer zijn gegeven. Voor Schiedam was 1963 het jaar van de grote bouw werken en ook op de werf is een groot werk in uit voering, nl. het nieuwe dok, hetwelk getuigt van de bloei van onze onderneming tegen de achtergrond van het werk van diegenen, die hun leven hier heb ben doorgebracht. De persoonlijke verdiensten treden bij grote werken enigszins op de achtergrond en daarom is het prettig op het einde van het jaar deze bijeenkomst bij te wo nen en speciaal de aandacht te richten op de ver diensten van de werknemers persoonlijk. Vandaag dan in het bijzonder de heer Le Pair, die 40 jaar lang zijn beste krachten heeft gegeven, zeer bekwaam is geweest voor zijn werk en het uithou dingsvermogen heeft gehad om bij hetzelfde bedrijf te blijven. Hierbij wijst spreker op de werkzaamhe den die door de heer Le Pair werden en worden ver richt, waarbij de liefde voor het werk een belangrijke rol speelt en waardoor hij is uitgegroeid tot een waardevol vakman. Het heeft H.M. de Koningin behaagd de heer Le Pair de bronzen medaille verbonden aan de Orde van Oranje Nassau toe te kennen. Op de keerzijde van deze medaille staat ,,God met ons" en de burge meester hoopt, dat deze woorden ook voor de heer Le Pair van betekenis mogen zijn, waarna hij de on derscheiding aan de jubilaris uitreikt. De heer Wilton dankt de Burgemeester voor zijn waarderende woorden en vraagt hem namens de di rectie dank over te brengen aan de Koningin voor het verlenen van deze onderscheiding. Hij wijst hier bij nog eens op de prettige samenwerking die bestaat met het Gemeentebestuur van Schiedam. Spreker wenst de heer Le Pair van harte geluk met deze onderscheiding, waarop het bedrijf ook wel een beetje trots is en biedt namens de directie de draag- medaille aan. En hiermede was de laatste jubileumviering in 1963 voorbij Y. D. Een onderonsje tijdens de receptie: van links naar rechts Burgemeester mr J. WPeek, van Schiedam; ir B. Wilton en ir O. J. van der Vorm. De heer en mevrouw J. de Waard bekijken het zojuist ontvangen getuigschrift. Het felicitatierondje langs de jubilarissen. 5

Wilton Fijenoord Nieuws | 1964 | | pagina 7