eveneens het contact met het personeel onderhouden. In september/oktober hadden verkiezingen voor de nieuwe samenstelling van deze commissies plaats. V eiligheidsdienst Wij zijn dankbaar, dat in het jaar 1963 geen ongeval met dodelijke afloop heeft plaats gehad. Slechts één ernstig ongeval heeft plaats gehad. Het aantal ongevallen, dat onder de lichte en zeer lichte kan worden gerangschikt, is iets toegenomen in vergelijking met 1962. Aan de veiligheidscompetities wordt door bijna alle afdelingen deelgenomen en de resultaten hiervan zullen zeker niet uitblijven. De Gieterij startte haar eigen competitie onder de naam „Goed huishouden", waarin o.a. aandacht wordt besteed aan orde en netheid. Een puntenwaardering geeft aan hoe een afdeling er voor staat. Met de Arbeidsinspectie bestond een geregeld contact ter informatie over de bedrijfsveiligheid. Stichting Pensioenfonds Wilton-Fijenoord Aan verplichte bijdragen werd over het jaar 1963 een bedrag van 1.201.005,in het fonds gestort. De nieuwe Statuten en het nieuwe Reglement, welke door de wijzigingen per 1 januari 1962 noodzakelijk zijn geworden, zijn in het verslagjaar gereed gekomen en liggen ter goedkeuring bij het Ministerie van Sociale Zaken en Volksgezondheid. Stichting Studiefonds Wilton-Fijenoord 1950 Aan 37 personen werd voor het studiejaar 1963/1964 een subsidie verleend, welke in totaal 8.439,72 bedroeg. Het betrof hier studerenden aan verschillende instellingen van lager technisch, middelbaar en hoger onderwijs en een aantal personeelsleden, dat een uitkering voor cursusgelden ontving. Afdelingsziekenkas De financiële positie van de afdelingsziekenkas heeft zich in 1963 ondanks de premieverhoging per 1 januari 1963 tot 6.2 °/o verder ongunstig ontwikkeld. Voor een deel is dit uiteraard te wijten aan het hoge ziekenpercentage, dat gemiddeld 6.5 was en voor een deel aan de hogere uitkeringen in verband met de plaats gehad hebbende loonsverhogingen. Willy Wilton-fonds Er werd een nieuwe regeling van kracht met betrekking tot de beoordeling van de ingekomen aanvragen om financiële steun. Deze aanvragen worden nu gemeenschappelijk door de bestuursleden in een eenmaal per week daarvoor vastgestelde bijeenkomst besproken, waardoor de beslissingen sneller tot stand komen. Aan vergoedingen voor versterkende middelen, verlet, 20

Wilton Fijenoord Nieuws | 1964 | | pagina 22