terwijl we voor het vrouwelijk personeel, waar het eerste jubileum bij 10 jaar dienstverband wordt gevierd, tot de volgende aantallen komen: 3 dames 10 jaar, 1 dame 25 jaar. Elf werknemers met een 40-jarig dienstverband werden onderscheiden met een ere-medaille verbonden aan de Orde van Oranje Nassau. Hiervan waren er in goud 1, in zilver 4 en in brons 6. Culturele Dagen Onder leiding van de Personeelsdienst zijn de drie culturele dagen voor jeugdige werknemers dit jaar doorgebracht in Het Huis Breckelenkamp in Denekamp. Zoals gebruikelijk werden de dagen gevuld met sport en spel, lezingen, excursies en film. Oud-werknemers Naast de contactmiddagen in de wintermaanden, werd in juli de boot- en bustocht georganiseerd. Ruim 2100 personen hebben verspreid over drie dagen aan deze gecombineerde tocht deelgenomen. Tegelijk met een groep van 350 personen aan boord van de „Erasmus" op weg naar Tiel, ging een groep van evenveel personen in 9 autobussen naar Ouwehands Dierenpark in Rhenen. De wisseling der groepen vond plaats in Tiel. De belangstelling onder de oud werknemers voor deze contactmogelijkheden blijkt nog steeds groot te zijn. Vacantiecentrum Heidebad Vele leden van het personeel hebben van de gelegenheid gebruik gemaakt hun vakantie in Epe door te brengen. Het totaal aantal aanvragen bedroeg 544. Aan 203 werknemers met hun gezinnen kon een huisje worden toegewezen. In pension gingen 4l werknemers, terwijl 72 personen een tent huurden of in eigen tent op Heidebad verbleven. De reis naar Heidebad en terug werd weer gemaakt per bus en onze afdeling Expeditie zorgde voor het vervoer van de bagage. Collectieve Ongevallenverzekering Tegen het einde van het jaar kwam een collectieve ongevallenverzekering tot stand. Al naar gelang de behoefte heeft het personeel de gelegenheid gekregen tot bedragen van 10.000,15.000,of 25.000, aan deze verzekering deel te nemen. De premies worden op het loon, resp. salaris ingehouden. Kinderbijslagwet Op verzoek van de Raad van Arbeid en in overleg met de Sociale Verzekeringsbank is onze onderneming als „superzelfdoener" erkend. Dit houdt in, dat de beoordeling van het recht op kinderbijslag, resp. dubbele 25

Wilton Fijenoord Nieuws | 1964 | | pagina 27