JBILEAJUBILEAJUBILEAJUBILEAJUBILEAJUBILEA Meijer maakt erop attent, dat deze groei van het be drijf mede te danken is aan de wijze, waarop de jubi larissen hun werk hebben verricht, doch zeker niet minder aan de hulp, die de dames achter de schermen hebben verleend. Gaarne zegt spreker zowel de ju bilarissen als hun dames hiervoor hartelijk dank. Hierna volgen de persoonlijke toespraken. In de eerste plaats richt de heer Meijer het woord tot de jubilarissen met een 40-jarig dienstverband, n.l. de heer I. den Boer en de heer C. Peeman. Spreker memoreert met bijzonder veel belangstelling hun werkzaamheden en dankt hen hartelijk voor al het geen zij in de afgelopen 40 jaar voor het bedrijf heb ben gedaan. Vervolgens dankt de heer Meijer de twee jubilares- sen, mej. T. J. Verkiel en mej. I. G. Wieling, die met veel zorg haar W.F.-broche krijgen opgespeld. Hierna volgen de 14 werknemers, die 25 jaar aan het bedrijf zijn verbonden. De heer Meijer heeft met al len een onderonsje en spreekt de hoop uit, dat zij met plezier en in goede gezondheid hun werk de komen de jaren mogen voortzetten. Na het nuttigen van een kopje koffie leidt de heer Meijer de burgemeester van Schiedam in, die, na een korte toespraak tot alle aanwezigen, het woord richt tot de heer Den Boer. U hebt, aldus burgemeester Peek, uw werk verricht met bijzonder veel toewijding en hebt getoond gro te menselijke krachten en uithoudingsvermogen te kunnen opbrengen. Gij hebt alle reden om met vol doening terug te zien op de afgelopen 40 jaren, waar in u niet alleen hebt gedacht aan uw gezin, maar ook aan het bedrijf en in ruimere zin aan de gemeenschap, waarin wij leven. Het doet mij dan ook een bijzon der genoegen, dat het H.M. de Koningin heeft be haagd u voor deze verdienste de eremedaille verbon den aan de Orde van Oranje Nassau in brons toe te kennen. De burgemeester reikt de heer Den Boer de medaille uit met de wens, dat in vervulling moge gaan de zin volle spreuk, die op de achterzijde van deze medaille staat vermeld: „God zij met ons". Hierna overhandigt de heer Meijer de heer Den Boer namens de directie de bijbehorende draagme- daille en wenst alle jubilarissen een plezierige dag te midden van hun gezin, familie en vrienden. E. M.-P. Met geboeide aandacht luistert de heer Den Boer naar burgemeester Peek, die kwam vertellen, dat de heer Den Boer een koninklijke onderscheiding kreeg. De rever van heer Kanters' jasje wordt versierd met de W.P.speld. jubilarissen in een gezellige kring. 41

Wilton Fijenoord Nieuws | 1964 | | pagina 43