U hebt het zelf in de handNu ook verder! Aan alles komt een eind, dus ook aan deze rubriek, waarin uw Victor vele jaren gesprekjes met u voerde over onvei lige situaties in ons bedrijf en zelfs daar buiten. Punt één veiligheid, dat was het doel waarnaar wij in deze rubriek streefden. Ook al hebben deze artikeltjes slechts voor enkele mensen hun nut afgeworpen, dan is uw Victor toch al tevreden. Doch als hij zijn oor zo eens te luisteren legde in het bedrijf, dan was deze Victor toch wel een begrip geworden. Uw oudste veiligheidsinspecteur is echter aan een leeftijdsgrens gekomen, dat hij de dienst gaat verlaten, zoals dat in de geijkte termen luidt. Daar het leven echter bij de veertig be gint en men bij vijftig zijn tweede jeugd ingaat, is uw veiligheidsinspecteur dus momenteel in z'n puberteitsjaren, als u begrijpt wat wij bedoelen. Victor en uw veiligheidsinspecteur dan ken de lezeressen en lezers van dit blad hartelijk voor de aandacht, die zij steeds hebben willen schenken aan deze soms wel wat moeilijke pennevruchten. Maar toch blijft punt één veiligheid, maak er een gewoonte van vindt uw VICTOR. OFFICIËLE MEDEDELINGEN Instelling van de „Afdeling Civiele Dienst". Met ingang van 1 april 1964 is gevormd de „Afde ling Civiele Dienst". Deze afdeling, welke ressor teert onder de Personeelsdienst en zal worden geleid door de heer L. Knuistingh Neven, zal zich naast het onderhouden van de contacten met de Volks bond en het houden van toezicht op de door deze uit te voeren taak, bezig houden met het voeren van centraal beheer van dranken, rookgerei, koffie en dergelijke, alsmede met het uitoefenen van toe zicht op het WF-personeel, dat diensten verricht in keuken, koffiekamers of kantines, zowel op de werf te Schiedam als te Rotterdam en Fijenoord. Te dien einde zal dit personeel, dat thans in diverse afdelingen is ondergebracht, worden gecentrali seerd in de „Afdeling Civiele Dienst". De heer Knuistingh Neven, die tot dusver was be last met de Personeelsadministratie Tijdcontröle zal deze taak naast zijn nieuwe functie blijven uit oefenen. Hoofdafd. Nieuwbouw afd. Productieplanning Met ingang van 1 april 1964 is gevormd de afdeling Productieplanning, welke op het hoofdkantoor is geplaatst. De in het dokkantoor West gevestigde Werkvoor bereiding Centraal (Scheepsbouw) is opgeheven. Als chef van de afdeling Productieplanning treedt de heer J. W. Uittenbogaart op. De personeelsbezetting van de afdeling is gevormd door een hergroepering van beambten binnen de hoofdafdeling Nieuwbouw. Vanaf 1 april 1964 treedt alleen de heer M. C. Oranje als bedrijfsleider Scheepsbouw Nieuwbouw op. Aangesteld tot praktijkleraar, Bedrijfsschool, per 9 maart 1964 F. H. Kegel Afdeling Timmerlieden 46

Wilton Fijenoord Nieuws | 1964 | | pagina 48