VERENIGING AFDELING HENGELSPORT Zaterdag 6 juni j.l. hield de Hengelsportvereniging W.F. met de zusterafdelingen Biljarten, Klaver jassen, Handballen en Voetballen een hengelcon- cours ter gelegenheid van het 10-jarig bestaan in november a.s. Onder zeer gunstige weersomstandigheden werd er 's morgens om 7 uur gestart en trok het gezel schap naar het dorpje Ter Aar, waar in het Aar kanaal gevist zou worden. Bij aankomst werd eerst een kopje koffie gedron ken. Daarna trokken de „ploegen" naar de water kant en werd om 9.30 uur het signaal „begin nen" geblazen door controleur De Prez. Al zeer spoedig gingen de colbertjes van de heren uit, want er scheen een „hartverwarmend" zonnetje, dat bij vele van hen al „vakantievisioenen" teweegbracht. Helaas bleek, dat de vis niet veel zin had om te bijten, want wat er gevangen werd was bedroevend weinig. Maar dat deed aan de stemming geen af breuk, die was af. Om 12.30 uur werd het sein „ophouden" gebla zen en trok het gezelschap weer naar de pleister plaats. Eerst werd er een stukje gegeten en daarna was er een gezellig samenzijn. In deze tijdsduur kreeg ondergetekende de gelegenheid om de defini tieve uitslag te bepalen. Om 15 uur werd de terugtocht ondernomen en in het clubgebouw op de werf werd de officiële prijs uitreiking gehouden. De heer C. Keyzer reikte met een waarderend woord en een gepaste kwinkslag de prijzen aan de vereni gingen uit. In aansluiting hierop reikte voorzitter J. Broos de persoonlijke prijzen uit aan de winnaars. In de eer ste plaats dankte de heer Broos het hoofdbestuur voor de zeer bereidwillige medewerking voor het slagen van deze dag. Daarna dankte de voorzitter de zusterafdelingen voor hun spontane deelname aan de wedstrijd. Hij memoreerde dat zulke wed strijden de „betere begrippen en verstandhoudin gen" onder de werkers van W.F. bevorderen. Hij sprak de hoop uit dat zulke wedstrijden zich in de toekomst mogen herhalen. Om 18.30 uur ging iedereen tevreden en vol daan naar huis. De uitslag van de wedstrijd was als volgt: 1. Hengelsportvereniging W.F. 2. Klaverjassers 3. Handballers 4. Voetballers 5. Biljarters. W. Meeling, secr. H.S.V.-W.F. AFDELING MANNENKOOR Om in de vakature, die door het overlijden van de heer Stok was ontstaan, te voorzien, werd op de na de repetitie van donderdag 25 juni 1964 gehouden onderlinge bespreking, het lid Th. H. Middeldorp tot secretaris van het mannenkoor gekozen. Deze functie is door hem voorlopig aanvaard, daar op de eerstvolgende jaarvergadering de definitieve verkiezing van een secretaris op de agenda zal worden geplaatst. Hiermede is het bestuur van het W.F.-Mannen- koor als volgt samengesteld: F. W. Friedel, voorzitter; C. van Toor, 2e voorzit ter; Th. H. Middeldorp, secretaris, wonende Von dellaan 59 b, Schiedam; B. van Beek, 2e secretaris; J. C. A. Gabreëls, penningmeester; W. Egberts, 2e penningmeester; A. J. J. Ruygers, bibliothecaris. Tijdens deze bespreking werd besloten alle krach ten in te spannen om te trachten het aantal koor leden weer op een behoorlijk peil te brengen. Daarom, degene die belangstelling heeft voor man- nenzang en zijn medewerking wil verlenen aan de jaarlijkse reünie van bedrijfskoren en het a.s. win- terconcert, wordt verzocht de repetities, welke iede re donderdagavond van 8 tot 10 uur in het gebouw van Christelijk Sociale Belangen, Lange Haven 73 te Schiedam worden gehouden, te komen bijwonen. Wegens vakantie is er op de donderdagen 30 juli en 6 augustus 1964 geen repetitie. Het Bestuur. AFDELING HANDBAL Op 1 juni 1944 werd onze afdeling opgericht en dit 20-jarig bestaan zal voor de handballers en hand- balsters niet onopgemerkt voorbijgaan. Het vierde lustrum zal hoofdzakelijk worden ge houden voor het spelen van internationale wed strijden. Op woensdagavond 1 juli arriveerde op ons sport terrein de Deense vereniging Fremad Valby uit Kopenhagen, die met een dames- en herenteam 29

Wilton Fijenoord Nieuws | 1964 | | pagina 31