JUBILEAJUBILEAJUBILEAJUBILEAJUBILEAJUBILE./ tegenwoordig lijkt het erop, dat de pedagogische aspecten meer naar voren treden. Aan de menselijke factor wordt veel meer aandacht besteed dan vroe ger door de omstandigheden mogelijk was. Dit vergt veel aanpassingsvermogen, zowel van de lei ding als van de medewerkers en daarom zijn wij er trots op hierbij te worden gesteund door men sen, die al zo'n lange tijd in het bedrijf werken. Spreker hoopt dan ook, dat zij nog vele jaren hun steun zullen kunnen blijven geven. Als een goed gebruik volgen dan de persoonlijke toespraken en wel allereerst tot de heer H. Bleeker, die reeds 40 jaar in dienst van het bedrijf is, mo menteel als baas van de afdeling Koperslagerij/ Fitterij. Het blijkt, dat de heer Bleeker niet alleen binnen het bedrijf zijn tijd goed gebruikt heeft, maar ook daar buiten op sociaal terrein zijn man netje heeft gestaan. Eveneens een 40-jarig dienstverband heeft de heer F. Vermeulen, calculator in de Machinefabriek, afd. Reparatie. Ook hij heeft in die 40 jaren zijn sporen wel verdiend. Hierna komen de jubilarissen met 25 dienstjaren Stralende zonneschijn begeleidt de woorden van ir. O. J. van der Vorm, die de jubilarissen van de maand juni toespreekt. Het zijn er, aldus spreker, in tegenstelling tot an dere keren, niet zo veel, maar het is toch nog altijd een elftal, hetgeen inhoudt, dat er zo'n ruim 300 dienstjaren zijn vertegenwoordigd. Dat is een reden genoeg om er eens even bij stil te staan en een blik te werpen niet alleen in het verleden, maar ook in de toekomst. De heer Van der Vorm vervolgt dan: een deel van uw leven, dat werd gevuld met werken, hebt u bij W.F. doorgebracht. Deze afgelopen periode zal niet altijd even gemakkelijk zijn geweest; u zult teleurstellingen hebben gehad, maar ook goede mo menten, en wanneer u om u heen ziet, dan zult u moeten toegeven, dat er in die tijd toch ook veel is gebeurd en veel werd opgebouwd, waartoe u allen uw steentje heeft bijgedragen. Daarvoor is het bedrijf u zeer erkentelijk en het wil dit vandaag dan ook doen uitkomen. Er is veel veranderd ten goede, maar ook veel ten kwade. Speelde vroeger de vakkennis een grote rol, 6

Wilton Fijenoord Nieuws | 1964 | | pagina 8