Belangrijk nieuws voor uw gezin De vorm staat klaar: het spiegelbeeld van 't ware Waar het gevuld moet zijn is ledigheid Waar niets komt is de vulling te ontwaren Mijn werk is omgekeerde bezigheid Heeft u de weg al gevonden? Natuurlijk vraagt u waarheen De weg naar de Huishoudelijke- en Gezinsvoorlich ting, Broekweg 82, te Vlaardingen. „Het Hoekpunt". Een gezellig en modern ingericht gebouw. Waar u graag ontvangen wordt op de spreekuren, die gehou den worden: maandagavond van 7.30 - 8.30 dinsdagmorgen van 10.30-12.30 woensdagmorgen van 10.30 - 12.30 donderdagmiddag van 3.4. vrijdagmiddag van 3.4. om u op te geven voor één van die interessante cur sussen die hier gegeven worden. U weet hoe moeilijk het vaak is om de veranderingen op alle gebied in de huishouding bij te houden. U weet ook hoe eenzaam men kan zijn in de grote stad en dan behoefte kan hebben aan contacten met an deren. Er zijn zoveel vragen op huishoudelijk- en gezinsterrein, waarop u graag een antwoord zou wil len hebben. Probeer er daarom eens uit te breken en geef u op voor een cursus die u het meest ligt, of waar u iets meer van wilt weten. Voorlichtings-lera- ressen staan gereed om u vakbekwaam voor te lichten over b.v. koken op een andere manier. Hoe u een goede gast en gastvrouw bent. Het klaar maken van Indische gerechten. Hoe maken we onze woning ge zellig. Kleine karweitjes die we in huis zélf op moe ten knappen. Of we knappen ons zelf wat op in een gezellige make-up cursus. En wat denkt u van Beter Bewegen - minder moe? Weet u hoeveel fouten we daarin maken Maar we zijn er nog niet. Misschien houdt u erg van handwerken of kleine geschenken maken of bloemschikken en dan niet te vergeten naaien! Ja, voor alles kunt u er terecht op morgen-, middag- of avondlessen. In groepjes van 12 a 14 personen, ge huwd of ongehuwd. Voor iedereen is er de voor lichting. Zelfs voor heren! Die zich als ontspanning willen bekwamen in koken of kleine karweitjes. Zeer gemakkelijk en prettig is het om bij ziekte van vrouw of moeder niet in paniek te geraken maar dan de eerste dagen het op te kunnen vangen, als er nog geen hulp is. Want hulp is schaars! Dan een goede maaltijd klaar te kunnen maken is heel wat waard en iets te weten van ziekenkostjes is dan ook goed. Wacht niet tot het nodig is, maar doe het nü, de wintertijd is er erg geschikt voor. Mogen we rekenen op een tot ziens in „Het Hoek punt" De Plaatselijke Stichting voor Huishoudelijke- en Gezinsvoorlichting. DE VORMER G. 17

Wilton Fijenoord Nieuws | 1964 | | pagina 19