Inspecteer op deugdelijkheid vóór het gebruik. Gebruik hijsgerei vakkundig. Bewaar doelmatig en zorg - of laat zorgen - voor geregeld onderhoud. Door deze 4 richtlijnen tot uw devies te maken en op te volgen is het mogelijk de veiligheid bij het hijsen te bevorderen en op te voeren. Punt één Veiligheid! A. P. 250 DAGEN Op 30 september bereikte de A.B.C.-hal in de Scheepsbouwloods, als eerste groep de 250 dagen, van de in competitieverband spelende groepen in de Scheepsbouw N.B. (binnen). Nadat door een van de directieleden, ir. B. Wilton, de wisselbeker was uitgereikt aan de bazen, de heer Ooms en de heer De Moor, maakte de fotograaf onderstaande foto van de winnende groep. KLAPROOSDAG 1964 Op 14 november a.s. is het weer Klaproosdag en op of omstreeks die dag wordt de collecte gehouden, waarvan de opbrengst bepaalt of het volgende jaar het Nederlands Oorlogsgraven Comité zijn werk zal kunnen voortzetten. Waaruit dit werk bestaat, zal u ongetwijfeld bekend zijn. De steun, die het Nederlandse volk via de Klap rooscollecte aan het Comité geeft, maakt het mogelijk de nabestaanden van de in ons land gesneuvelde en ter aarde bestelde geallieerde militairen in staat te stellen het graf van vader, man, zoon of broer te be zoeken. Op deze wijze hebben na de oorlog bijna 40.000 nabe staanden de gelegenheid gekregen een bezoek aan ons land te brengen. Ongeveer 30.000 geallieerde soldaten rusten in ons land en u kunt dus nagaan, dat nog zeer vele familieleden wachten tot er ook voor hen gele genheid is te komen. Hiervoor is inderdaad veel geld nodig en wij schro men dan ook niet de a.s. Klaprooscollecte onder uw aandacht te brengen. Geeft graag en met gulle hand, velen zullen u daarvoor dankbaar zijn. De Redactie VAKANTIE-CENTRUM „HEIDEBAD" 1965 Nu reeds vragen wij uw aandacht voor de vakantie in het komende jaar. Op veler verzoek vindt u, een maand vroeger dan andere jaren, het formulier voor ,,Heidebad" in ons W.F.-Nieuws. De loting zal zo spoedig mogelijk na 15 november a.s. plaats vinden. Alle aanvragers ontvangen van ons bericht, zodat zij die uitloten, voldoende tijd hebben om elders een vakantieadres te zoeken. Zij, die hun vakantie zelf kunnen bepalen, raden wij aan deze voor 15 juli of na 15 augustus te nemen. Daarmede bewijst u aan hen, die aangewezen zijn op de schoolvakantie, een goede dienst. Wist u, dat de huisjes in mei belangrijk goedkoper zijn dan in andere maanden. Degene, die wil kamperen kan met eigen tent of kan een tent huren, wat aangevraagd moet worden bij Heidebad. Wilt u een kamer met volledig pension, dan moet u dat aanvragen bij de afd. Personeelsadministratie. Verdere inlichtingen kunt u krijgen bij bovengenoem de afdeling. Wij wensen u nu reeds een prettige vakantie in 1965. S. O. s. Van de heer K. van Erk, penningmeester van de Centenvereniging voor Blinden „Steunt Ons Streven" te Rotterdam, ontvingen wij een gespecificeerde op gave van de door het personeel van „Wilton- Fijenoord" bijeengebrachte gelden. In totaal is over 1963 opgebracht een bedrag van 9-319,34, waarvoor hij hartelijk dank zegt. Speciaal worden bedankt degenen, die zich met de inzameling van de bijdragen hebben belast. 22

Wilton Fijenoord Nieuws | 1964 | | pagina 24