VERENIGING AFDELING HENGELSPORT DANKBETUIGINGEN In het kader van ons jubileumjaar werd op zaterdag 22 augus tus j.l. een bustocht gehouden. Het aantal deelnemende leden met hun dames bedroeg 68 personen. Als eregast van het hoofdbestuur ging de heer C. Keyzer en echtgenote mee. Met prachtig zonnig weer werd vanaf de hoofdpoort Wilton- Fijenoord gestart. Na een zeer mooie tocht werd om pl.m. 9.45 uur gestopt bij restaurant Berg en Dal te Amersfoort, waar onder het genot van een kopje koffie, de eerste indruk ken uitgewisseld werden. Vervolgens werd een z.g. Veluwe tocht gemaakt met als be stemming het plaatsje Vaassen bij Apeldoorn. Daar werd om 12 uur in de „Cannenburcht" de lunch gebruikt. Hierna werd de forellenkwekerij bezocht. Onder de deskundige leiding van een gids, kreeg het gezelschap enig idee van wat er zo kwam „kijken", alvorens forellen werkelijk volwassen zijn. Tijdens het voederen nodigde de gids het gezelschap uit tt trachten een forel met de hand te vangen. Natuurlijk „trap ten" er direct enkelen in. In negen van de tien gevallen lukte dat natuurlijk niet. En als het lukte, dan kostte het hem of haar een flinke scheut water over costuum of jurkje. Dit alles natuurlijk onder grote hilariteit van de overigen. Eveneens waren er vijvers met prachtige grote goudkarpers, die. als ze trek hadden, rustig een stuk brood uit de hand kwamen oppeuzelen. Een wel zeer leuke gewaarwording! Nadat er nog vele leuke momenten op de foto vereeuwigd waren, werd er weer opgestapt. Naar het Griftkanaal, waar alle dames een hengelwedstrijd van pl.m. een uur zouden houden. Iedere dame kreeg een mannelijke „secondant" om haar met raad en daad bij te staan. Van de 32 dames vingen er 15 dames iets. Alle prijswinna- ressen te gaan vermelden, zou te ver strekken, maar de eerste prijswinnares wil ik toch even met ere noemen. Dat was mevrouw Aben. Zij ving in centimeters uitgedrukt 144 cm vis. GeweldigDat heeft zij volgens mij zeker afgekeken van ons altijd nog actief vissend lid Good old Chris Aben (tevens erelid en oud-voorzitter). De reis werd weer voortgezet. In Epe werd thee gedronken, waarna in zuidelijke richting op Leersum werd aangereden. Om pl.m. 18.30 uur werd in restaurant Darthuizen gedineerd. Hieraan vooraf hield voorzitter J. Broos een speech. In het kort memoreerde hij enkele punten van de afgelopen 10 jaar. Namens de vereniging dankte de voorzitter de heer Keyzer (hoofdbestuur) voor de prachtige medewerking en verzocht hem de hartelijke dank van de vereniging aan de directie over te brengen, voor het welslagen van al onze festiviteiten van dit jaar. Na het diner, dat zeer geanimeerd verliep, wer den de prijzen uitgereikt aan de winnende dames. Daarbij werd mevrouw Aben nog eens extra in het zonnetje gezet, en onder daverend applaus nam zij dan ook haar prijs in ontvangst. De terugreis werd aangevangen om pl.m. 21.30 uur. Inmid dels was de avond ingevallen en omdat er uit de aard der zaak niet vee! meer was te zien, werd de reis bekort met het zingen van een vrolijk lied. De feestdag was ten einde en ik mag veronderstellen, dat iedereen die avond voldaan in bed stapte. W. Meeling. Ondergetekende betuigt langs deze weg haar dank aan directie en collega's, voor de belangstelling ondervonden tijdens de begrafenis van haar man, Evert Bleijenberg. WED. BLEIJENBERG-BÖMER Mede namens mijn kinderen wil ik langs deze weg de directie, chefs, colle ga's en sociale werksters danken voor de vele blijken van medeleven betoond bij de ziekte en het overlijden van mijn man. Mevr. L. HOOGWERF-DE RUITER Hiermede betuig ik, mede namens mijn vrouw, mijn hartelijke dank aan direc tie, chefs, collega's, bazen, bazenvereni- ging, voorlieden en de drie nachtploe gen voor de belangstelling, prachtige bloemen, geschenken en cadeaus onder couvert, ter gelegenheid van mijn 40- jarig jubileum. J. W. KRAAIJEVELD Mede namens mijn gezin breng ik hier mede gaarne hartelijk dank aan allen die van hun belangstelling hebben blijk gegeven bij mijn 40-jarig dienst- jubil'eum. W. KREMER Mede namens mijn vrouw en kinderen betuig ik mijn hartelijke dank aan di rectie, bazen, voorlieden en collega's voor de cadeaus onder couvert en de prachtige bloemen ontvangen bij mijn 40-jarig jubileum. A. DE ROODE Mede namens mijn vrouw betuig ik mijn grote dank aan directie, chefs, bazen en collega transporteurs en Ju bileumfonds voor de bloemen, het ca deau onder couvert en verdere geschen ken, ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum. L. BREEMAN Aan allen, directie, chefs, bazen en col lega's, zeg ik ook namens mijn vrouw, hartelijk dank voor de belangstelling, ondervonden bij mijn 25-jarig jubileum. PAUL VUIJK Voor de belangstelling, cadeaus en bloemenhulde, die ik ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum mocht ont vangen, wil ik gaarne mede namens mijn vrouw en kinderen aan directie, chefs, bazen en collega's mijn oprechte dank betuigen. A. VAN WIERINGEN Mede namens mijn vrouw zeg ik col lega's en de personeelsvereniging Jubal dank voor de vele blijken van belang stelling. ondervonden bij mijn afscheid in verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. D. v. d. HOEST Langs deze weg betuig ik, mede na mens mijn ouders en verloofde, mijn hartelijke dank aan directie, chefs en collega's, voor de cadeaus en de be langstelling ondervonden bij mijn 10- jarig jubileum. R. DEN BRAVEN Mede namens mijn vrouw, dank ik allen die de dag van mijn vertrek on vergetelijk hebben gemaakt. F. J. VAN LEEUWEN Ondergetekende betuigt mede namens zijn vrouw en kinderen zijn hartelijke dank aan de afdeling kokers en bazen van de Nieuwbouw, zomede aan de ijzerwerkers afdeling reparatie scheeps- bouwloods, voor de belangstelling en cadeaus die hij heeft ontvangen bij het bereiken van zijn 65-jarige leeftijd. J. POLDERDIJK 28

Wilton Fijenoord Nieuws | 1964 | | pagina 30