Dick de Ligt laat zijn ouders zijn werkstuk zien Ir B. Wilton met de vier prijswinnaars, v.l.n.r. Rinus de Ronde, Ton Sala, Melis Los, Hans Clarijn Diploma's worden getekend uit een paar grote sprongen bestaat, besloot de heer Blommers met de wens, dat ook de gediplo meerden van deze avond nog lange tijd hun werk bij Wilton-Fijenoord met plezier zullen doen en in hun verdere leven veel succes zullen mogen hebben. Namens de oud-leerlingen-vereniging „Contact" feliciteerde de heer Broekhoven de geslaagden. Tenslotte voerde Hans Bakker het woord namens de geslaagde leerlingen en de heer Van der Bie na mens de ouders. Toen kwam de pauze met koffie en feestgebak, en met ruime mogelijkheden tot onderlinge ge sprekken tussen de verschillende aanwezige groepe ringen. Tevens was er toen gelegenheid de inge richte tentoonstelling van de examen-werkstukken van dit jaar te bezichtigen. Daarvan werd een ruim gebruik gemaakt en er was dan ook veel moois te bewonderen. Kn. „Houen zo" Frans de Bruin ontvangt hier zijn diploma Zij slaagden: Bemetel A, gerangschikt naar vakrichting. Plaat- en Contructiewerken J. H. Bakker J. Blommestijn J. C. C. M. Clarijs G. Groeneweg P. J. M. Hersbach R. Hitzert J. H. Kerpel *A. L. Kevenaar J. J. Korpershoek H. Kreischer N. Lander T. Mastenbroek C. v. Rooyen C. Witkamp Scheepsmetaalbewerken G. v. d. Berg A. v. Berkel G. J. Bonninga F. de Bruin N. Driessen C. J. Gerrets M. P. Hollaardt J. M. de Jonge F. W. Kuipers W. Lievaart J. H. M. Odijk O. v. Pelt E. C. Put M. C. de Ronde A. Roodkerk J. v. Rooyen M. A. v. Rossum A. Stuivenberg J. F. H. Verduyn F. Vermeer P. Voorburg Pijpenbewerken M. van der Bie J. Bijmolen A. v. Deursen W. C. C. Feleus A. Gerrets G. v. d. Jagt *J. v. Klooster W. Kruize J. Loman

Wilton Fijenoord Nieuws | 1964 | | pagina 7