J. G. Lowes H. P. Ravensbergen J. Rijnaard *K. Sijtsma C. J. v. Tienderen Draaien H. C. Ausems C. A. Boes J. Dingemans A. G. Godding W. A. A. Hazebroek C. v. Kapel P. Lubbers W. L. Pelkman A. M. Sala H. Visser P. A. J. v. Vliet L. L. J. v. d. Water A. P. M. v. d. Wielen Frezen J de Bleyser J. A. Kieboom L. P. Noordzij Machinebnnkwerken C. A. Aartsen M. Bergwerff J. v. Berkel J. Beukelaar G. F. Bisschop J. Bremer J. H. Buisman G. H. P. Dingemans A. P. Dubbeldam J. Gerrets P. de Goede G. Govers W. v. Hengel G. W. C. v.d. Heuvel T. v. 't Hoenderdaal A. A. Jancke G. A. Kalkman A. A. Keizer J. J. de Kok T. J. Kouwenhoven G. J. M. Kreischer D. de Ligt M. Los A. F. Manifarges A. L. Penning P. van Rees L. Reints T. W. v. Rossen J. van Schie J. H. Schilperoord J. H. A. Seus H. C. Verburg C. de Vries T. C. P. van Vugt J. de Wilde F. Willemse Scheepsbeschleten J. Drijver F. de Man M. de Moor Booglassen P. Ch. Groeneveld J. Huis in 't Veld Sectiebouw en afschrijven in de scheepsbouw C. van Bokkum F. de Bruin M. P. Hollaardt L. Janssen W. Lievaart J. H. Poldervaart M. A. v. d. Sloot P. Voorburg C. W. Westerduin Meetcursus H. C. Ausems J. de Bleyser A. v. Bochove H. C. Bruinse A. G. Godding C. v. Kapel J. A. Kieboom A. L. v. Leeuwen P. Lubbers L. P. Noordzij W. Pelkman A. M. Sala H. Visser P. A. J. v. Vliet L. L. J. v. d. Water V. E. V. H. C. Peitsman WF-diploma Vormen J. J. Lakwijk P. J. Voorwald Deze candidaten zijn tevens geslaagd voor het Uitgebreid Bemetel examen. WAT VOOR EXAMENS WAREN HET! De Stichting „Bemetel" - BEdrijfsopleiding METaal- en ELectrotechnische Industrie - kent verschillende examens: I. Bemetel A-examen. Dit examen, dat specifiek afgestemd is op de vak- Gerrit Kalkman wijst trots op zijn resultaat richting, bestaat uit de volgende onderdelen: a) Het zelfstandig vervaardigen van een werkstuk aan de hand van een verstrekte werktekening, - binnen een daarvoor gestelde werktijd, alsmede een schriftelijk examen in: b) Materialenkennis en vakleer, c) Tekeninglezen. Voor plaatverwerkende vakken bovendien: d) Uitslaan, e) Afschrijven (uitsl. Scheepsmetaalbewerken). II. Uitgebreid Bemetel-examen. Dit examen, dat voor alle vakrichtingen gelijk is, bestaat uit de volgende onderdelen: a) Nederlandse Taal, b) Reken- en Meetkundige vakken. c) Natuur- en Werktuigkunde, alsmede een op de vakrichting afgestemd onderdeel: d) Technisch Tekenen Schetsen. III. Examen Sektiebouw en Afschrijven in de Scheepsbouw. Dit examen heeft betrekking op een éénjarige ver volgcursus voor de vakrichting Scheepsmetaalbe werken. De candidaten hiervoor moeten in het be zit zijn van het Bemetel A-diploma. IV. Examen Meetcursus. Dit examen heeft betrekking op een cursus voor de vakrichtingen Draaien, Frezen en Machinebank- werken, waar onderricht wordt gegeven in de be handeling van en het meten met standaardmeetge- reedschappen. V.E.V.-examen De V.E.V.-Vereniging tot Bevordering van het Electrotechnisch Vakonderwijs - kent het praktijk examen: Installeren en Onderhouden van Electri- sche Installaties in de Industrie. 6

Wilton Fijenoord Nieuws | 1964 | | pagina 8