"DRYDOCK" Instruct ie cur sussen DOOP oktober 1964 Hoe de collega's de Commodore van de vloot bij de doop van de „Drydock" zagen. WILLY WILTON-FONDS Gedurende het jaar 1964 werden in ons bedrijf, met medewerking van het NIVE cursussen gegeven aan staf en kader. Het programma bestond uit drie delen: 1) De cursisten werden door functionarissen uit ons bedrijf ingelicht over onderwerpen en rege lingen, die speciaal op onze onderneming van toepassing zijn. 2) De deelnemers droegen onder leiding van de heer H. E. W. Baak intensief bij in de discussie over aspecten, die ten nauwste betrekking heb ben op hun taak in ons bedrijf. 3) Door een lid van de Directie werd het jaarver slag uitvoerig besproken en toegelicht. De samenstelling van deze discussiegroepen, waar van behalve bazen en onderbazen, tevens enige le den van de bedrijfsleiding deel uitmaakten, mag geslaagd worden genoemd. De ervaringen opgedaan met de zes groepen, die de cursus hebben gevolgd en het feit, dat een aantal medewerkers nog niet in de gelegenheid was ge steld om aan genoemde cursussen deel te nemen, hebben er toe geleid, dat besloten is in het begin van het nieuwe jaar de cursus voort te zetten met een derde drietal gespreksgroepen. Nadere mededelingen over samenstelling en tijd schema zullen binnenkort volgen. Ontvangsten: 493,25 Schiedam 28,60 Rotterdam 10,80 Fijenoord 532,65 totaal (opbrengst verkoop klein materiaal) Uitgaven: In de maand november 1964 werd aan 63 leden van ons personeel in totaal 3890,74 uitgekeerd. 12

Wilton Fijenoord Nieuws | 1964 | | pagina 14