VERENIGING Zoals gebruikelijk volgen hierna de wederwaar digheden van de diverse afdelingen van onze vereniging over het jaar 1964. Niet in alle afde lingen ging het voor de wind en het is jammer, dat zelfs onze grootste afdeling, Ontwikkeling en Amusement, door gebrek aan belangstelling van de leden moest worden opgeheven. Niette min was er in vele afdelingen van een grote bedrijvigheid sprake. Met respect voor het vele werk in onze vereni ging verricht denken wij aan degenen, die ons in het afgelopen jaar ontvielen. Wij zullen hen niet gauw vergeten. Voor het komende jaar staan nu reeds vele ac tiviteiten op het programma. In de eerste plaats hopen wij het 40-jarig jubileum van de Harmo nie te kunnen vieren, terwijl er ook een sport- uitwisseling met de vereniging van de N.D.S.M. te Amsterdam, in verband met haar 20-jarig bestaan, zal plaats hebben. Er komt dus weer volop bedrijvigheid, waaraan ieder lid van de vereniging op zijn plaats zijn medewerking kan verlenen. Wij wensen alle leden prettige feestdagen en hopen dat het jaar 1965 veel geluk en voor spoed mag brengen. Het Hoofdbestuur. AFDELING BILJART Onze afdeling heeft een prettig verenigingsjaar achter de rug, waarop alle leden met zeer veel ge noegen kunnen terugzien. Van onze clubavonden wordt altijd zeer druk gebruik gemaakt en ze gaan veel te snel voorbij. Zij betekenen een welkome afwisseling in de dagelijkse bezigheden en de ont spanning wordt zeer bevorderd door de sportieve en rustige sfeer in het voor ons doel wel bijzonder geschikte clubgebouw. Bezien wij eerst onze onderlinge competitie. Hier is een hevige strijd geleverd om de clubkampioens titel. Door vasthouden en doorzetten wist de heer P. Loopik hierop beslag te leggen. Zijn naam komt dus nu reeds voor de tweede maal op de wissel beker voor. De heer Van de Plas eindigde dit jaar op de tweede plaats. Beide heren van deze plaats nogmaals onze gelukwensen. Dat er met onze leden terdege rekening gehouden moet worden in tweekampen, blijkt wel uit de schitterende prestaties o.a. tegen de B.V. Sunlight en in de strijd om de Flat-bokaal; in beide wed strijden wonnen wij de eerste prijs. Vooral om de Flat-bokaal, waarin wij van 12 verenigingen de sterkste waren, toonden onze spelers wat ze op het groene laken waard zijn. Ten slotte wenst het bestuur de directie van Wil- ton-Fijenoord, ons hoofdbestuur, de leden van de Biljartclub, onze zusterverenigiagen en verder alle werknemers een gelukkig en voorspoedig 1965. Namens het bestuur van de Biljart-Vereniging Wilton-Fijenoord D. v. d. Nagel, secretaris. AFDELING BRIDGE De algemene tendens van ledenverlies, waarmede zoveel verenigingen te kampen hebben als gevolg van TV en andere vermakelijkheden, heeft bij ons niet in die mate invloed gehad op het aantal leden. Dit is namelijk vrijwel op peil gebleven. Het getal van zo'n 10 jaren terug is echter nooit meer be reikt. Er is nog steeds plaats voor goede en minder goede bridgers. De clubcompetities worden nog steeds behoorlijk bezocht en er wordt immer nog fel ge vochten voor de eer om als nummer 1 te eindigen. Paas- en Kerstdrives vormen altijd de hoogtepun ten, waarbij maar zelden een lid ontbreekt. Bij deelneming van onze leden aan verschillende bridgedrives werden steeds hoge ogen gegooid. Wij wensen al onze leden en het hoofdbestuur een gelukkig en voorspoedig Nieuwjaar en danken de directie voor de gastvrijheid, die wij altijd in het clublokaal genieten. JAARVERSLAG DAMESKOOR Aan het einde van dit verenigingsjaar willen wij u een klein overzicht geven van wat wij met onze vereniging hebben beleefd dit jaar. Zoals u wel weet, vierden wij ons 10-jarig bestaan. Op zater dag 25 januari hadden wij een receptie in het Club lokaal op de werf. Deze is dank zij de medewer king van het hoofdbestuur een groot succes ge worden. Op zaterdag 15 februari hadden wij gezamenlijk met het mannenkoor W.F. een feestavond. Deze avond was ook erg geslaagd. Daar ons concert in februari wegens omstandig heden niet kon doorgaan moesten wij iets anders verzinnen. Wij kregen een schrijven van het Neder lands koorfestival, georganiseerd door de Avro, of wij wilden meedoen aan een concours. Wij zijn toen samen met het mannenkoor W.F. naar Hil versum gegaan en hebben aan het concours deelge nomen. Het is daar erg leuk geweest. Wij hebben er die dag verder een uitje van gemaakt en hebben het erg gezellig gehad. Wij zijn van plan ook in 1965 daar weer aan mee te doen. In oktober hadden wij onze jaarlijkse reünie. Deze werd dit jaar gehouden in de kantine van Van 30

Wilton Fijenoord Nieuws | 1964 | | pagina 32