Nelle in Rotterdam. Wij hebben daar heel goed gezongen. Het was verder een heel gezellige avond. Wij moesten dit jaar weer een goed lid van ons koor missen, mevrouw Verhey. Wij zullen haar in onze gedachten altijd in ere houden. Wij hopen dat wij het komende jaar veel nieuwe leden kunnen inschrijven voor ons koor. Dames, u bent hartelijk welkom. Wij repeteren nog steeds in het gebouw Chr. Sociale Belangen, Lange Haven 73 te Schiedam, beginnen om 8 uur vrijdagsavonds. Voor de komende feestdagen willen wij directie, hoofdbestuur, dirigent en leden met hun verwanten prettige kerstdagen en een voorspoedig 1965 toe wensen. R. v. Sliedregt-Boxhoorn, secretaresse. JAARVERSLAG AFDELING FOTOGRAFIE Terugziende op het afgelopen jaar kunnen wij niet anders zeggen dan dat met ingang van het nieuwe seizoen (september 1964) de afdeling Fotografie nieuw leven is ingeblazen. Nodigden wij andere jaren zo vaak mogelijk spre kers van buitenaf uit om met een „praatje bij een plaatje" onze bijeenkomsten te komen vullen en werden er zoveel mogelijk foto- en kleurendia-wed- strijden uitgeschreven, (die op de duur meestal wegens het geringe aantal inzendingen moesten wor den stopgezet), dit seizoen zijn wij gestart met een foto-cursus onder leiding van de heer Molkenboer, vakfotograaf te Rotterdam en tevens leraar in de fotografie aan de Volksuniversiteit te Rotterdam en aan een school voor fotografie in Den Haag. Gezien de sterke groei van het aantal leden en de grote belangstelling op de cursusavonden van de heer Molkenboer mogen wij wel aannemen dat met deze foto-cursus een stap in de goede richting is gedaan. Ook organiseerden wij dit jaar weer enkele foto- tochten. Op zaterdag 6 juni 1964 werd in gezamen lijk verband met fotoclubs uit Vlaardingen en het Westland een fototocht over de werf gehouden, waarvan u in het november-nummer van het W.F.- Nieuws enkele resultaten hebt kunnen zien. Op zaterdag 10 september jl. organiseerde de foto club een tocht naar de dierentuin „Blijdorp", aan welke tocht pl.m. 20 leden deelnamen, uiteraard om ons fotografisch kunnen op de daar aanwezige dieren te beproeven. De resultaten van deze tocht moeten nog besproken worden en wel op onze e.v. bijeenkomst op donderdag 7 januari 1965. Verder namen wij ook dit jaar weer deel aan de jaarlijks terugkerende Bondswedstrijd voor zwart wit foto's. Met een inzending van 8 foto's werden wij ingedeeld in groep C. In deze groep hebben 24 verschillende verenigingen meegedaan. Onze fotoclub nam bij de uitslag de 12e plaats in. Vanaf deze plaats wensen wij alle leden van onze afdeling Fotografie, alsmede alle andere afdelingen van de Vereniging Wilton-Fijenoord in alle opzich ten een voorspoedig 1965 toe. Het Bestuur AFDELING HANDBAL Het afgelopen jaar heeft onze afdeling haar 20-ja- rig bestaan gevierd. Op 1 juni 1944 werd de afde ling Handbal opgericht door de heren De Gorter en Verheyden, die beiden dit jubileum niet meer mochten meemaken. De afdeling groeide snel en vooral op de bedrijfs- school was er veel animo voor de nog jonge hand balsport. Nu, 20 jaar later, is de kleine afdeling uitgegroeid tot een van de grootste vereningen in de afdeling Rotterdam. In het Nederlands Handbal Verbond spelen momen teel acht teams mee in kompetitieverband. Zowel het eerste heren- als eerste damesteam komen uit in de districts le klasse. Een bloeiende jeugdafde ling zal deze teams in de komende jaren het be nodigde spelersmateriaal kunnen leveren. Het jubileum is gevierd met een groot internatio naal handbaltoernooi. Drie buitenlandse vereni gingen hebben hieraan deelgenomen, t.w. Blau Weiss uit Lohne, H.H.K. uit Hamburg en Tus Vahr uit Bremen. Verder vele sterke ploegen uit het district West B. Alle Duitse gasten hebben de feestavond meegemaakt. Ook het jeugdtoernooi op Hemelvaartsdag is een groot succes geworden. Dit, elk jaar terugkerende toernooi, was ook dit keer weer prima georganiseerd door de jeugdcom missie in samenwerking met de technische com missie. De contact- en propagandacommissie heeft buiten de contact- en klaverjasavonden ook het afgelopen jaar weer een uitwisseling verzorgd met de Duitse vereniging Blau Weiss in Lohne. In het begin van het jaar werd door het le heren team het kampioenschap behaald, waarop de pro motie naar de districts le klas van de zaalhandbal competitie volgde. Voor het komende jaar staan er weer grootse plan nen op het schema. Een uitwisseling met Hamburg, een internationaal toernooi, met op Hemelvaarts dag voor de vierde achtereenvolgende maal het jeugdtoernooi. Handbalwedstrijden in België. Zowel bestuur als commissies zullen in nauwe sa menwerking deze activiteiten met een zo goed mo gelijke organisatie verzorgen. Mogen wij dit korte overzicht besluiten, met allen die voor onze afdeling hun daadwerkelijke steun hebben gegeven hartelijk dank te zeggen en alle lezers een gelukkig en voorspoedig 1965 toe te wensen. AFDELING HARMONIE Het is bij de jaarwisseling een goede gewoonte om nog even terug te kijken op hetgeen in het afgelo pen jaar is geschied. Over hetgeen onze harmonie heeft gepresteerd mogen wij niet ontevreden zijn. Het is niet moge lijk om alles in dit beknopt verslag uitvoerig te memoreren, maar in het kort willen wij samen de 31

Wilton Fijenoord Nieuws | 1964 | | pagina 33