hoogtepunten even uit onze herinnering naar voren halen. Op 13 februari gaven wij ons winterconcert in het Passage theater te Schiedam en volgens de pers met succes. Ter gelegenheid van het 60-jarig jubileum van het Stedelijk Gymnasium werd onze harmonie uitver koren zijn medewerking daarbij te verlenen. Dit werd door ons als een bijzondere eer beschouwd. Op 7 maart jaarvergadering waar wederom twee jubilarissen het zilveren insigne werd opgespeld in verband met hun 25-jarig lidmaatschap. Op 2 mei bracht de harmonie zijn ere-voorzitter, ir B. Wilton, een serenade om een heuglijk feit nog meer luister bij te zetten. De heer Wilton was door H.M. de Koningin tot Officier in de Orde van Oranje Nassau benoemd. Nog een hoogtepunt in dit jaar was de medewer king op 20 juni ter gelegenheid van het 40-jarig bestaan van onze Bedrijfsschool waar verschillende ieden van ons orkest ook hun opleiding hebben ont vangen. Verdere medewerking werd nog verleend aan de Lichtstoet en de Taptoe, alsmede aan de K.W.-mars te Schiedam. In Rotterdam werden evenals in andere jaren de be jaarden van Delfshaven ingehaald na hun bustocht hun aangeboden door de Z.A.C. op 3 september. Een con cert op de Heiplaat werd door ons verzorgd op 16 mei. Rest nog te vermelden ons bezoek aan de Johanna Stichting op 29 augustus waar wij voor de kinde ren, die aldaar gelegen zijn en verpleegd worden een concert gaven. Ons Jeugdorkest heeft ons al enkele leden in het grote orkest opgeleverd en zodoende moet dit weer worden aangevuld. Het gehele personeel ontving via de loonuitbetaling een formulier om tot aan melding van nieuwe leerlingen te komen. De gelegenheid, welke hier aan de kinderen van onze werknemers wordt geboden, is het vermelden zeer zeker waard. Wij gaan dit verslag besluiten met een kleine blik vooruit en dan zien we dat in 1965 de harmonie 40 jaar bestaat, iets waarvan u in de komende tijd wel meer zult gaan horen. Tot slot danken wij de directie voor de sympathie en het medeleven en het hoofdbestuur voor de gro te medewerking dit jaar aan ons verleend. Wij wensen de directie, het hoofdbestuur, de be sturen en leden, donateurs en onze Ieden prettige kerstdagen en een zeer voorspoedig 1965 toe, na mens het bestuur der Harmonie Wilton-Fijenoord. AFDELING HENGELSPORT Op zaterdagmiddag 7 november j.l., hield de afde ling Hengelsport ter gelegenheid van haar 10-jarig bestaan een receptie. De belangstelling was, hoewel niet overweldigend, toch zeer geanimeerd. Namens de directie wenste de heer ir B. Wilton de vereniging geluk. Van het hoofdbestuur boden de heren C. Keyzer en C. Hartog hun gelukwensen aan. Voorzitter J. Broos dankte alle aanwezigen voor hun belangstelling en memoreerde in het kort de afgelopen 10 jaar. Hierop haakte de heer Wilton in met een speech, waarin hij in zeer geestige be woordingen en opmerkingen zijn zienswijze te kennen gaf over de personeelsvereniging in het bedrijf. Al met al was het toch een zeer geslaagde middag. Op zaterdagavond 14 november j.l. hield de afde ling Hengelsport haar feestavond met prijsuitrei king in „Marijke" te Schiedam. Kampioen van seizoen 1963 - 1964 werd wederom F. de Houting. Voorzitter J. Broos overhandigde hem de beker en het vaantje en spoorde daarbij te gelijkertijd de aanwezigen aan Frits nu eindelijk eens van zijn „troon" te gooien, in de sportieve zin van het woord natuurlijk. Daarna kwamen de heren C. Aben, D. v. d. Spek en J. H. v. d. Velde in het zonnetje te staan, want zij zijn de vereniging reeds vanaf de oprichting trouw. De voorzitter feliciteerde de heren en over handigde hen een cadeautje en de dames een bloemetje. Toen begon het feest pas werkelijk, want onder lei ding van de „Confetti Stars" werd het een zeer uitgelaten en gezellig „onderonsje". De tijd van naar huis gaan kwam voor velen veel te snel, maar aan alles komt nu eenmaal een einde, zo ook aan de afsluiting van de feestelijkheden van dit jaar. Om half drie 's nachts sloot de voor zitter de bijeenkomst en ondergetekende vond het ook welletjes. W. Meeling, secretaris Hengelsportvereniging W.E. JAARVERSLAG AFDELING HENGELSPORT De terugblik over het afgelopen jaar mag in alle opzichten tot grote tevredenheid stemmen. Dank zij het spaarsysteem, dat op de laatste leden vergadering is voorgesteld, hebben vrijwel alle le den van onze vereniging nu een Brielse Maasver gunning. Er zijn al een paar viswedstrijden gehou den in de haven van Rozenburg en in de Brielse Maas, zij het ook met wisselend succes. We hopen dat er volgend jaar nog meer gevangen zal worden. Over het algemeen zijn de resultaten redelijk ge weest. Wat de vereniging zelf betreft, deze groeit nog steeds. Op het ogenblik hebben wij 43 actieve leden, verleden jaar waren het er 38. Daarom wil ik langs deze weg de heren opwekken, zich als lid van onze vereniging op te geven. Er kunnen er best nog een paar bij Ter gelegenheid van ons 10-jarig bestaan dit jaar zijn er leuke hoogtepunten geweest. In de eerste plaats het grote jubileum-concours dat met enkele zusterafdelingen van Wilton-Fijenoord in Ter Aar 32

Wilton Fijenoord Nieuws | 1964 | | pagina 34