plaats vond. Voorts het dagje uit met onze dames in augustus en dan ten slotte onze feestavond op 14 november j.l. Dit alles met de medewerking van het hoofdbestuur, waarvoor wij zeer erkente lijk zijn. Wij gaan nu met frisse moed verder naar het vol gende lustrum. Tot slot wenst het bestuur van de Hengelsport vereniging Wilton-Fijenoord de directie, het hoofd bestuur en alle sportvrienden van ons bedrijf pret tige kerstdagen en een voorspoedig en gelukkig 1965. W. Meeling, secretaris Hengelsportvereniging W.F. AFDELING KLAVERJAS Dank zij verscheidene goede resultaten kunnen wij het afgelopen verenigingsjaar als bijzonder ge slaagd beschouwen. Ons eerste tiental eindigde in de competitie op de tweede plaats en het tweede en derde in de middenmoot. In de vierkamp, georganiseerd door de vereniging Lafamo, haalden wij voor de tweede maal achter eenvolgend en voor de derde maal in totaal de wisselbeker weg. Mede door de activiteit van enkele leden konden we ook dit jaar weer een groeiend ledental constateren. Al met al van onze kant dus tame lijk optimistische geluiden. Verder hopen wij dat het komende jaar voor het hoofdbestuur en de zusterverenigingen zeer voor spoedig zal zijn. Het Bestuur. AFDELING MANNENKOOR Nauwelijks was 1964 een maand oud, toen onze secretaris de heer C. Stok, door de dood plotseling uit ons midden werd gerukt. Wij verloren een trouw lid en een harde werker voor ons koor. Het afgelopen jaar heeft ons mannenkoor nog niet de gewenste opbloei gebracht. Het ledental is, on danks het feit dat nieuwe leden zich hebben ge meld, door bedanken wegens allerlei oorzaken, gelijk gebleven en blijft een zorgenkindje. Dat wij nog niet bij de pakken zijn blijven neerzit ten, blijkt uit onze deelneming, hoewel met mede werking van de dames, dus als gemengd koor, aan Avro's zangfestival te Hilversum op zaterdag 30 mei 1964. De beoordeling was in handen van een bekwame en critische jury, en het stemde tot vol doening, dat onze prestaties met een ruim vol doende werden beoordeeld. Een bijzonder compliment komt hiervoor onze diri gent de heer B. Middelman toe, die het met het instuderen van het verplichte- en vrije werk niet gemakkelijk heeft gehad. Door werkzaamheden en ziekte, was het repetitieverzuim namelijk groter dan gewoonlijk. Onze dank aan de dames, die zich de moeite heb ben getroost ons koor te assisteren. We hopen, dat we aan Avro's festival 1965 met een mannenkoor kunnen deelnemen. Op zaterdag 4 oktober 1964 heeft ons koor deelge nomen aan de jaarlijkse reünie van de Federatie van Bedrijfskoren, die is gehouden in de recreatie zaal van de Erven de Wed. Van Nelle te Rotter dam, waar wij de volgende werken hebben ge zongen: 1. Were You There - Negro Spiritual bew. Burend Renden 2. O. Isis und Osiris - W. A. Mozart 3. Soldatenkoor - Djesachar Gezien de reactie van het publiek had het laatste werk, door zijn pittige uitvoering, het meeste succes. Ons bestuurslid C. v. d. Toor heeft een zware ope ratie ondergaan, waarvan hij nog niet geheel is genezen. Gelukkig ziet het er naar uit, dat hij weer spoedig zijn werkzaamheden zal kunnen hervatten, zodat wij binnenkort weer op zijn medewerking zullen kunnen rekenen. Erkentelijk zijn wij het hoofdbestuur van de per soneelsvereniging van „Wilton-Fijenoord" voor de steun, welke wij mochten ontvangen. Omdat het verenigingsleven aan belangstelling schijnt toe te nemen en voor de koorzang meer pro paganda wordt gemaakt, ziet het bestuur de toe komst van het mannenkoor met gematigd opti misme tegemoet. Met de beste wensen aan directie, hoofdbestuur, dirigent, leden en donateurs voor 1965. Het Bestuur THE W.F. MUSIC-BOYS Evenals vorige jaren heeft onze band medewerking verleend aan feestelijke gebeurtenissen voorname lijk in personeelsverenigingsverband en aan de boottocht van de oud-werknemers. De band wenst directie, hoofdbestuur, afdelings besturen en alle W.F.-werkers en oud-werknemers een in alle opzichten voorspoedig 1965. AFDELING PHILATELIE Jaaroverzicht 1964 Het afgelopen jaar was evenals de acht voorgaande jaren weer een jaar van vooruitgang voor onze af- 33

Wilton Fijenoord Nieuws | 1964 | | pagina 35