f 3.50 Tentoonstelling Waar blijven de beeldhouwers? per post f 0.30 extra Waar niet verkrijgbaar: Giro 51 74 00 Kalenderactie Pro Juventute Postbus 7101 te Amsterdam Telefoon (020) 79 09 49 deling. We begonnen in 1955 met 12 leden en op het ogenblik hebben we reeds de 136 bereikt, wat voorwaar een niet gering aantal is. En nog steeds komen er nieuwe leden bij, ook al wordt onze hobby steeds duurder. Wij nemen aan dat deze groei voornamelijk komt door de voordelen die wij de leden kunnen bieden, n.l. 10 tot 20 lagere prijzen dan bij de handel, nieuwtjes zonder prijsverhoging, waardebonnen, enz., enz. Onze rondzenddienst functionneerde ook dit jaar weer goed en door een nieuwe indeling van de secties hebben we een betere en vlottere doorstro ming van de boekjes gekregen. Steeds meer leden zien de zin van het zelf inzenden van boekjes in en dit jaar steeg het aantal inzen dingen dan ook tot boven de honderd. Jammer, dat nog steeds verschillende leden moet worden gewezen op de bezwaren van het niet tijdig door geven van de zendingen. De nieuwtjesdienst werkt ook nog steeds naar wens en we zullen hopen dat dit zo zal blijven, ook al wordt het steeds moeilijker bij de handel alles te bemachtigen wat wij nodig hebben. Onze veilingen blijken nog steeds succesvol te zijn. Alle kavels werden dit jaar weer verkocht en de kavellijsten liepen altijd boven de honderd num mers op. Wij hopen, dat wanneer dit overzicht verschijnt, de laatste veiling van dit jaar ook een doorslaand succes zal zijn geweest. Op onze ruilavonden komen nog steeds niet veel mensen, wat wel jammer is. De mensen, die echter komen, verzuimen meestal (de goeden niet te na gesproken) om ruilmateriaal mee te brengen; is dit uit angst om niet te laten zien dat men nog niet vergevorderd is of heeft dit een andere reden? U zult toch wel nieuwsgierig zijn hoeveel men sen gehoor gegeven hebben aan de oproep in het vorige Wilton-Fijenoord Nieuws. Dertien aanmeldingen zijn binnen gekomen, waaronder velen die schilderen. We zijn niet bijgelovig, maar waar blijft de veertiende Begin januari zullen wij een aanvang maken, om bij u thuis langs te komen om te kijken wat u gemaakt hebt. Bijtijds zullen wij u vragen wanneer u dat gelegen komt. Nog één vraag: J. J. M. Erasmus, tel. 3075. Wij weten het niet. Misschien kunnen we daar in de toekomst verandering in brengen. Onze spreidingsactie, die twee jaar geleden begon, heeft slechts tien inzendingen opgeleverd; doch er waren er enkele bij, die er erg hun best op hadden gedaan. De vaststelling van de le en 2e prijs gaf niet veel moeilijkheden, doch de 3e t/m 6e prijs leverde nog al wat discussies bij de commissie op. De uitslag van deze actie luidde: 1. Inzending Pakistan 2. Inzending Koeweit 3 t/m 6. Soedan - Guatemala - Algerije - Cyprus. De winnaars werden met waardebonnen beloond. In 1965 zullen wij weer een actie op touw zetten, bart tegen bard: tal van kinderen hebben extra zorg 34

Wilton Fijenoord Nieuws | 1964 | | pagina 36