ging Nestoro, welke 15 punten uit 18 wedstrij den behaalde, degradeerde, dan is daarmede te vens bepaald hoe gering het krachtsverschil was in deze afdeling. Het 2e elftal speelde een genoeglijk seizoen en ein digde op de 4e plaats, in de reserve le klas. Het 3e en 4e elftal eindigde resp. in de reserve 2e en 3e klas op de 4e plaats. Het 5e elftal kon de lange reis niet volbrengen, omdat er enige spelers hun makkers in de steek lieten, zodat tegen het einde van de competitie het elftal uit de strijd genomen werd. Na het beëindigen van de competitie moesten wij dus ervaren dat het niet zo best voor ons was af gelopen. Maar als u nu denkt, dat wij bij de pakken zijn gaan neerzitten, dan heeft u het toch echt wel mis; neen, nadat wij de gebruikelijke jaarvergade ring en de vakanties hadden laten passeren, zijn wij direkt met de opbouw van onze elftallen begonnen. Onder de stevige leiding van de heer Poulus werd getraind en geoefend, zodat wij behoorlijk voor bereid aan het oefenprogramma konden beginnen. Het is helaas zo, dat wij niet over een eigen ter reinencomplex beschikken; jammer, maar misschien geeft 1965 ons wat meer kansen. Er werd in september gestart met 5 senior, 2 junior en 2 pupillen elftallen plus nog een aantal reserve spelers. Vol goede moed zijn wij gestart in de nieuwe com petitie. De tot nu behaalde resultaten zijn over het algemeen iets tegengevallen, behalve dan van het 2e elftal, want dit elftal staat momenteel nog ongeslagen aan de kop van de ranglijst. Wat het le elftal aangaat, neen daar kunnen wij nog niet tevreden over zijn, maar wij hopen dat het spoe dig beter zal gaan. Wat de andere elftallen aangaat, daar zijn de ver richtingen nogal wisselend, niet slecht maar het kan beslist beter. Dit wat betreft de senior elftal len. Rest ons nog de jeugdafdeling. Dit jaar werd een aantal te oud voor de junioren, zodat zij overgingen naar de senioren. Dat had zijn terugslag op het aantal junioren dat overbleef. Wij konden geen elftal meer opstellen en zijn dus met een B en een C elftal de competitie ingegaan. Het B-elftal speelt momenteel een goede rol in haar afdeling, maar het C-elftal is iets te licht voor de afdeling waarin zij nu speelt. Temeer doet het ons goed als wij kijken naar het vele en goede werk van onze jeugdleiders. Deze mensen presteren het toch maar weer iedere week de jongens in het veld te brengen en daarom willen wij van deze gele genheid gebruik maken een eresaluut te brengen aan leiders en commissie. Tevens zijn wij grote dank verschuldigd aan de dames mevrouw Krüter en mevrouw Den Hartog, onder wiens leiding onze pupillen staan. Het spreekwoord zegt wel: ,,Wie de jeugd heeft, heeft de toekomst", maar dan moet er ook een verantwoorde leiding zijn. Het is daar om zo prettig dat deze dames dit goed hebben be grepen; hier ligt een opvoedende taak op de schou ders van onze leidsters, die iedere woensdag trouw aanwezig zijn bij deze kinderen en die zij door hun toedoen een heerlijke middag ontspanning bezorgen. Wat dit waard is weet iedere goede verenigings man u wel te vertellen. Nogmaals, dames, onze welgemeende dank! De resultaten? Och, die spelen in het jeugdvoetbal nog geen rol, ook al denken de jongens er wel an ders over. Hoofdzaak is dat hier een stuk sociaal werk tot stand wordt gebracht. Dat dit ook onder onze leden leeft, moge blijken uit het feit, dat de onder onze leden gehouden St. Nicolaas actie een succes is geworden. Het resultaat is, dat wij deze jongens weer een heer lijke feestmiddag hebben kunnen geven. Alvorens dit verslag te beëindigen willen wij van deze gelegenheid gebruik maken, onze directie en ons hoofdbestuur te danken voor de prettige en vele medewerking, die wij in het afgelopen jaar weer mochten ontvangen. Mogen wij tenslotte, nu wij wederom aan de grens van de jaarwisseling staan, u allen, directie, hoofd bestuur, besturen en leden met hun gezinnen van de W.F.-gemeenschap een „Gezegend en Voorspoedig Nieuwjaar" toewensen. Het bestuur van de afdeling Voetbal, M. C. Verhaeren, secretaris. Toegevoegd verslag St. Nicolaasfeest van de juniorafdeling W.F. Op zaterdag 8 november werd in het clubgebouw het St. Nicolaasfeest gehouden voor onze junioren en pupillen. Om circa 2.15 uur opende de heer Egberts deze bijeenkomst met allen een welkom en een vrolijke middag toe te wensen, in het bijzonder de ouders van de jongens, die waren meegekomen en het bestuur van de afdeling Voetbal. Hierna wer den enige vrolijke filmpjes vertoond in afwachting van de komst van St. Nicolaas. Dat de films goed in de smaak vielen, daarvan ge tuigde het applaus. Nadat allen een kopje koffie of een flesje leeg gemaakt hadden, kwam het sein dat „Hij" in aantocht was. Plotseling werd het stil en begonnen de kleine hartjes sneller te kloppen, of waren het niet alleen de kleine hartjes? De heer Egberts gaf het sein aan de kinderen de Sint met een „kom maar binnen met uw knecht" te verwelkomen. Nadat de Sint vele kinderen de hand had gegeven, begaf hij zich naar de zetel die voor hem gereed stond, om vanaf deze plaats enkele kinderen bij zich te roepen. Er waren er bij, die kregen de vermaning van de Sint dat zij voort aan de training beter moeten bezoeken, anderen weer moeten, als zij beslist niet kunnen komen voetballen, afschrijven bij de heer Egberts. Vervolgens hebben enkele kinderen met een mooi liedje de Sint met zijn twee zwarte Pieten toege- 36

Wilton Fijenoord Nieuws | 1964 | | pagina 38