MH zongen, waarna ieder kind een mooi pakje met al lerlei snoepgoed kreeg aangeboden. Toen was de tijd weer aangebroken voor Sint-Nico- laas en zijn twee Pieten om naar een ander adres te vertrekken. Zo kwam het einde van een zeer geslaagde middag, die door de heer Egberts, na dank te hebben uit gebracht aan allen die deze middag hebben doen slagen, werd gesloten. De juniorcommissie. AFDELING ZWEMMEN 1964 kenmerkte zich voor onze vereniging als een rustig jaar. Het aantal kinderleden neemt gestadig toe. Er ontstond dan ook een ruimtegebrek, wat aan leiding is geweest om een tijdelijke ledenstop in te voeren. Het blijft moeilijk om voldoende hulp te krijgen voor het geven van zwemles. Wij doen daarom nog maals een beroep op allen, die de zwemkunst goed beheersen, eenmaal per week een uurtje van hun vrije tijd te geven om zodoende mee te helpen het aantal verdrinkingsgevallen te verminderen. Over het clubuur voor de ouderen kunnen we nog niet tevreden zijn. Door het verschuiven van ons zaterdag clubuur naar vrijdagavond half zes, ver wachtten wij een groter aantal W.F.-ers te kun nen inschrijven. Dit is tot nu toe echter niet het geval. Zwemmers en niet-zwemmers, overwint uw schroom en brengt eens een bezoek aan ons vrijdagavond- clubuur. Ons huisvrouwenclubuur voorziet, mede door de gunstige tijd, nog steeds in een behoefte. Ook hier kunnen echter nog wel enkele dames bij. Van ons clubuur in bad „Groenoord" is, ondanks veel mooi weer, te weinig gebruik gemaakt. De financiële positie van onze vereniging is niet bevredigend. Voor het komende jaar is een aanzien lijke contributieverhoging dan ook niet te vermij den. De contributie wordt voor volwassenen en het eerste kind 2,50 per maand in plaats van 1,75. Voor het tweede kind en volgende kinde ren uit hetzelfde gezin zal de contributie worden verhoogd van 1,- per maand tot 1,25 per maand. Deze verhogingen, die in overleg met het hoofdbestuur zijn genomen, maken een meer ver antwoord beleid in onze vereniging mogelijk. Het bestuur moest dit jaar een verdergaande onver schilligheid van onze leden bespeuren aangaande het verenigingsleven. Bedenk, dat uw bestuur niet al het werk in de vereniging kan doen. Door uw gebrek aan belangstelling kunnen wij de vele ne venactiviteiten niet ten uitvoer brengen. Ook het afgelopen jaar hebben onze wedstrijd zwemmers (sters) weer aan vele wedstrijden deel genomen. Wij noemen o.a.: de Z.R.O.-zwemcompe. titie, de Shell-vierkamp, kringkampioenschappen en de S.V.H.-jubileumvierkamp. De resultaten waren wisselend, doch in het geheel slechter dan voorgaande jaren. Regelmatig de trai ning bezoeken en dan ook werkelijk intensief trai nen blijft een eerste vereiste. 127 kinderen behaalden dit jaar hun le of 2e di ploma, wat wij beloonden met een zwemmerspas poort. 37

Wilton Fijenoord Nieuws | 1964 | | pagina 39